Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Wesele pod chmurką, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę?

Organizacja przyjęcia weselnego pod chmurką, w wynajętym namiocie, z tańcami na dechach i dobrym jedzeniem, wiejskimi stołami i wędzonymi kiełbaskami, to strzał w dziesiątkę. Zamów dobry catering warszawa i ciesz się zabawą razem z zaproszonymi gośćmi. Skorzystaj z dodatkowych atrakcji na wesele,w tym foodtruck na wesele, by Twoje przyjęcie weselne było we wspomnieniach innych przez długie lata.

Przyjęcie w plenerze z dobrym cateringiem, czy to dobry pomysł?

Każdy z nas marzył o wyjątkowym ślubie i weselu. Tysiącu gości, suto zastawionych stołach, smacznych ciastach, piętrowych tortach i zimnym szampanie.

Przeżywanie najważniejszych chwil, takich jak zamążpójście, narodziny dziecka, czy wnuka, leży w ludzkiej naturze.

Dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do najdrobniejszych szczegółów, przygotowując ważne uroczystości. Chcemy, by zostały w pamięci innych, jako te wyjątkowe, wspaniałe i niezapomniane.

Jeśli planujesz ślub z weselem, ale nie masz jeszcze pomysłu, jak możesz je zorganizować, by stało się wydarzeniem pełnym przeżyć i dobry emocji, zastanów się nad przyjęciem w plenerze z dobrym cateringiem oraz profesjonalną obsługą.

Pomysł ślubu na otwartym powietrzu, a następnie zabawy do białego rana, pod chmurką lub w pięknie urządzonych salach namiotowych z pewnością zachwyci Twoich rodziców, rodzinę oraz przyjaciół i znajomych. Pomyśl, któż zdoła oprzeć się zabawie pod rozgwieżdżonym niebem.

Jeśli zdecydujesz się na wesele pod chmurką, musisz pamiętać o odpowiedniej organizacji imprezy. Tę warto powierzyć profesjonalnej firmie, która przygotuje przyjęcie od A do Z.

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Warszawie oferuje min.:

 • dobry i tani catering na każdą okazję
 • mobilne kuchnie - nowoczesne foodtrucki na wesele
 • wynajem sprzętu - namioty, stoły, krzesła, zastawa stołowa
 • obsługę imprezy
 • dodatkowe atrakcje na wesele - samochód dla młodej pary - nowoczesne Volvo gratis do zamówionych usług.

Foodtruck na wesele, a wybór dobrego cateringu

Wybór wesela w plenerze, nie musi wiązać się z ograniczeniami w menu. Dobry catering Warszawa oferuje bogate zestawy weselne z kilkoma daniami głównymi (dania gorące) z przekąskami, staropolskimi stołami, bufetem sałatkowym, barem, deserami.

Dzięki możliwości korzystania z foodtrucków na wesele istnieje możliwość przygotowania posiłków dla dużej ilości osób. W wyposażeniu mobilnych kuchni znajdują się blaty, zlewy, kuchenne palnikowe, frytkownice i grille. Dobry catering Warszawa posiada również lodówki i chłodnie, przez co serwowanie zimnych napoi nawet w najbardziej upalny dzień nie będzie żadnym problemem. Natomiast dodatkową atrakcją wesela mogą być dania z grilla i wędzarni.

Bogate doświadczenie firmy, w przygotowaniu dobrego cateringu pozwala obsłużyć takie imprezy jak:

 • wesela
 • bale
 • gale
 • szkolenia
 • konferencje
 • pikniki.

W ofercie znajdują się również dania wigilijne i wielkanocne. Menu imprezowe może zostać zmodyfikowane na życzenie klienta, a firma cateringowa niezależnie od lokalizacji imprezy, dzięki food truckom na wesele, będzie w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.