Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Bielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Bielsku-Białej. W wyniku potrącenia przez samochód śmierć na miejscu poniosła 70-letnia piesza. Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia kobieta upadła wprost pod jadący pojazd.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia tuż po godzinie 18 na ulicy Żywieckiej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 70-letnia mieszkanka Bielska-Białej idąc chodnikiem, z nieustalonej przyczyny utraciła równowagę i upadła wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kierujący fiatem scudo 24-letni mieszkaniec powiatu bielskiego był trzeźwy, miał uprawnienia do kierowania pojazdami.

Przez kilka godzin policjanci pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem kierownictwa bielskiej drogówki i prokuratora. Utrudnienia w ruchu trwały blisko 5 godzin. Ustalane są teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.