Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Gazeta Wyborcza zapraszają do udziału w projekcie „Miasta Idei”, który ma za zadanie wypracowanie najlepszych rekomendacji dla miast województwa śląskiego. Debata z cyklu „Miasta Idei” odbędzie się w Bielsku-Białej 20 marca 2019 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego przy placu Ratuszowym 1. Podczas spotkania uczestnicy będą rozmawiać o tym, co dalej z ulicą 11 Listopada.

 

Debatę poprzedzą warsztaty, podczas których uczestnicy zostaną zapytani m.in. o to, jak mogłaby wyglądać w przyszłości ulica 11 Listopada. Czego chcą tu mieszkańcy? Osoby biorące udział w spotkaniu będą szukać najlepszych pomysłów i propozycji na nowe oblicze ulicy 11 Listopada. Co zrobić, żeby ją ożywić? Czy może pora pogodzić się z tym, że ulica ta już nigdy nie będzie miała handlowego charakteru, i zrobić z niej np. ulicę lokali gastronomicznych, rzemieślników i organizacji pozarządowych z ich ofertą dla mieszkańców, taką jak warsztaty, edukacja, kultura?

 

Po warsztatach odbędzie się panel ekspertów. Początek zaplanowany jest na godzinę 17.00. Uwaga. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział wymagane jest wcześniejsze mailowe zgłoszenie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Natomiast do udziału w panelu zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.