Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

kokosz 1Sześć zastępów straży pożarnej gasiło w minioną sobotę pożar budynku gospodarczego w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Partyzantów.

Pożar powstał w sobotę ok. godz. 17. Pożarem objęte były zabudowania gospodarcze dobudowane do budynku oraz garaż w budynku. Strażacy podali prądy wody na palące się zabudowania i garaż oraz prąd wody w obronie budynku mieszkalnego.

W czasie działań wyniesiono z pomieszczeń objętych pożarem butlę LPG 11kg, a następnie przystąpiono do jej schładzania. Po ugaszeniu konstrukcji dachu, częściowo rozebrano nadpaloną więźbę. Pozostałą część skontrolowano kamerą termowizyjną i przelano wodą. Przystąpiono do oddymiania i przewietrzania pomieszczeń budynku oraz kontroli stężenia tlenku węgla. Przyczynę pożaru ustala policja, działania zakończono przed godz. 20.

kokosz 2kokosz 3kokosz 4kokosz 5


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.