Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Niewybuch z okresu II wojny światowej został odnaleziony w rejonie rzeki Biała przy ulicy Junckiej w Czechowicach - Dziedzicach. Miejsce znaleziska zabezpieczają policjanci.

Na niewybuch w sobotę przed południem natrafił czechowiczanin podczas spaceru. O znalezisku poinformował odpowiednie służby. Na miejsce natychmiast skierowano policyjnego pirotechnika, który w czasie oględzin odnalazł pocisk lotniczy o wymiarach 70x50 cm, pochodzący najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczają znalezisko przed dostępem osób postronnych. Ewakuacja nie była konieczna, gdyż w rejonie znaleziska nie ma budynków mieszkalnych. Niewybuch zostanie przekazany saperom z jednostki wojskowej w Gliwicach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.