Policjanci i motocykliści zainaugurowali letni sezon w Bielsku-Białej
Motocykliści z grupy FJR 1300 Polska zainaugurowali sezon letnich wycieczek, organizując zlot pod hasłem „Rozpoczęcie lata”. Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników jednośladów, a także bielskich policjantów, którzy apelowali o bezpieczeństwo na drogach.

Wspólne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Szczyrku

Grupa FJR 1300 Polska, licząca około 1600 członków, zorganizowała zlot miłośników motocykli, aby wspólnie rozpocząć sezon letnich wycieczek. Spotkanie odbyło się na parkingu przed hotelem Panorama w Szczyrku. Pogoda dopisała, co przyciągnęło blisko 80 motocyklistów z różnych zakątków Polski. Spotkanie było nie tylko okazją do podziwiania pięknych maszyn, ale również do wymiany doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu.

Udział bielskich policjantów i apel o bezpieczeństwo

Na wydarzeniu obecni byli także policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy policji. Funkcjonariusze wręczyli motocyklistom odblaskowe kamizelki oraz inne gadżety, które mają na celu poprawić ich widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Policjanci skorzystali z okazji, aby przypomnieć uczestnikom o konieczności zachowania ostrożności i rozwagi podczas jazdy. Bezpieczeństwo na drogach to priorytet, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy ruch jest wzmożony.

Podziękowania i współpraca z mundurowymi

Motocykliści z grupy FJR 1300 Polska docenili wsparcie bielskich policjantów w organizacji zlotu. W ramach podziękowania odwiedzili siedzibę komendy, aby osobiście wyrazić swoje uznanie za pomoc i zaangażowanie. Tego typu współpraca między miłośnikami motocykli a służbami mundurowymi jest niezwykle ważna, ponieważ wspólnie mogą działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Życzenia bezpiecznych podróży

Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy zlotu, życzą sobie nawzajem bezpiecznych wyjazdów oraz szczęśliwych powrotów. Rozpoczęcie sezonu letniego to czas radości i przygód, ale również moment, w którym warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek powinni dbać o to, aby każda podróż była nie tylko ekscytująca, ale przede wszystkim bezpieczna.


Na podstawie: Policja Bielsko-Biała