Przerwa w funkcjonowaniu kolei linowej na Dębowcu z powodu przeglądu technicznego
W związku z zaplanowanym przeglądem technicznym, kolej linowa na stoku Dębowca zostanie tymczasowo wyłączona z użytkowania. Przerwa w funkcjonowaniu tej popularnej atrakcji rozpocznie się 29 marca, a miłośnicy zimowych sportów będą musieli uzbroić się w cierpliwość do początku maja. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.
  1. Zawieszenie działalności kolei linowej od 29 marca.
  2. Przyczyną przerwy jest przegląd techniczny.
  3. Planowane wznowienie działalności na początku maja.
  4. Przepraszamy za utrudnienia.

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia, a my z utęsknieniem oczekujemy na możliwość korzystania z ulubionych form aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, dla entuzjastów białego szaleństwa, tegoroczny sezon na stoku Dębowca zostanie nieco skrócony. Powodem jest konieczność przeprowadzenia przeglądu technicznego kolei linowej, co jest standardową procedurą mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników.

Choć wiadomość ta może wywołać rozczarowanie wśród wielu osób, warto podkreślić, że prace konserwacyjne są niezbędne do utrzymania infrastruktury w najlepszym możliwym stanie. Troska o stan techniczny to gwarancja, że kolej linowa będzie służyć mieszkańcom i turystom przez kolejne sezony, oferując niezapomniane wrażenia z jazdy po malowniczym stoku Dębowca.

Zachęcamy do cierpliwości i wykorzystania tego czasu na odkrywanie innych atrakcji, jakie oferuje nasz region. Niech ten krótki przestój stanie się okazją do eksploracji nowych miejsc oraz doświadczania przygód, na które na co dzień brakuje nam czasu. Pamiętajmy, że przerwa w działalności kolei linowej, choć może wydawać się niekorzystna, jest inwestycją w bezpieczeństwo i zadowolenie wszystkich korzystających z tej atrakcji w przyszłości.

Doceniamy Państwa cierpliwość i zrozumienie w tej sytuacji. Zapewniamy, że wszelkie działania mają na celu zapewnienie najwyższej jakości usług. Czekamy na Państwa ponownie na stoku Dębowca, gdy tylko kolej linowa zostanie ponownie uruchomiona.


Wg inf z: OSiR Bielsko Biala