Policjanci i pracownicy bielskiego garnizonu Policji przyłączyli się do charytatywnego biegu, którego celem było wparcie fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Każdy uczestnik akcji wpłacił na konto zbiórki darowiznę, po czym przemierzył odcinek trasy, biegnąc minimum 25 minut.

Kolejny już raz policjanci z bielskiego garnizonu wzięli udział w biegu charytatywnym, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc Wdowom i Sierotom po poległych policjantach. Zgodnie z założeniem fundacji każda chętna do pomocy osoba miała zarejestrować się na stronie www.zapisyonline.pl, wpłacić minimum 25 zł i poruszać się dowolnym sposobem minimum 25 minut.


Bielscy policjanci w związku z akcją charytatywną z okazji 25 – lecia powołania Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach 9 sierpnia 2022 roku uczestniczyli w biegu grupowym, który rozpoczął się o godz. 7:00 spod Komisariatu Policji w Szczyrku. W tej pięknej widokowo scenerii policjanci, jak i pracownicy Policji biegli wzdłuż rzeki Żylicy, aż do Urzędu Miejskiego w Buczkowicach. Łącznie przemierzyli około 5 kilometrów.

W biegu wzięło udział ponad 50 osób na czele z Zastępcą Komendanta Miejskiego w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorzem Jakubcem.

Film nowy_film_film.mp4

Pobierz plik nowy_film_film.mp4 (format mp4 - rozmiar 43.75 MB)