Policja Bielsko-Biała: Poszukujemy sprawcy kradzieży
Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży przy ulicy Piłsudskiego 12 w Czechowicach-Dziedzicach, która miała miejsce w dniu 28 sierpnia br. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Do zdarzenia doszło w dniu 28 sierpnia 2021 roku około godziny 2.26 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Piłsudskiego 12, w lokalu gastronomicznym. Nieustalony sprawca wykorzystał moment nieuwagi właściciela i skradł plecak z zawartością gotówki w kwocie 500 złotych, dokumentów, karty walutowej Revolt, głośnika JBL Flip 5, dwóch ładowarek do iPhone’a oraz słuchawek przewodowych do iPhone’a powodując łącznie straty w wysokości 1350 złotych.
Publikujemy wizerunek sprawcy — mężczyzny w wieku 18 do 25 lat — zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Zapewniamy anonimowość!
Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.
Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, bielsko.slaska.policja.gov.pl/ka2/informacje/wiadomosci/323779,Poszukujemy-sprawcy-kradziezy.html
Ostatnie Artykuły

W bielskiej podstawówce padły ostrzeżenia przed hejtem i wakacyjnym błędem

Walcownia Dziedzice świętuje 130 lat. Wykład przypomni jej niezwykłą drogę

Szkolny korowód ruszy przez centrum. W parku Słowackiego zacznie się święto bezpieczeństwa

Szutry Śląskie wjadą do Bielska-Białej i pokażą Beskidy z siodełka

Folklor Górali Żywieckich wraca na warsztat - rusza szkolenie dla instruktorów

Zapaleńcy wracają do parku. Na finał ma wejść mistrz rowerowego show

Noc Kultury połączyła kilka miejsc. Finał przy zamku Wilczków przyciągnął uwagę

Weekend w Bielsku-Białej pod pełną kontrolą - tłumy i zero groźnych incydentów

Ferie zimowe 2027 w województwie śląskim. Kiedy uczniowie będą mieć wolne i jak wygląda kalendarz roku szkolnego?
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Podbeskidzie Bielsko‑Biała – Sokół Kleczew 3:0](/images/mecz/thumbnails/podbeskidzie-bielsko-biala-sokol-kleczew-16052026-30.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Podbeskidzie Bielsko‑Biała – Sokół Kleczew 3:0
![[PIŁKA NOŻNA] GKS Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 0:0 w Betclic 2. lidze. Punkt z Jastrzębia-Zdroju, ale bez przełamania](/images/mecz/thumbnails/gks-jastrzebie-rekord-bielsko-biala-16052026-00.webp)
[PIŁKA NOŻNA] GKS Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 0:0 w Betclic 2. lidze. Punkt z Jastrzębia-Zdroju, ale bez przełamania

Szpital stawia na cyfrowy skok i mocniejsze lądowisko dla ratunkowych śmigłowców

Cyrkularnia w Klimczoku pokaże drogę odpadów po segregacji

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3 w Bielsku-Białej - kontakt, opieka i wsparcie dla dzieci
Przydatne dane teleadresowe
- Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej - kontakt, godziny, wystawy i stała działalność
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach, Oddział w Bielsku-Białej - kontakt i siedziba
- Straż Miejska w Bielsku-Białej - kontakt i interwencje
- Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach - Delegatura w Bielsku-Białej - kontakt, wydziały, paszporty, sprawy cudzoziemców
- Delegatura w Bielsku-Białej - kontakt i zakres
- Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej - kontakt i godziny
