Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce w dniach 21 i 25 sierpnia br. w Bielsku-Białej. W wyniku tych zdarzeń poszkodowani doznali obrażeń ciała i potrzebna była hospitalizacja. Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami.

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 21 sierpnia 2020 r. około godziny 19:30 w Bielsku-Białej na ul. Jagienki. W zdarzeniu ucierpiał pasażer pojazdu jednośladowego, który w niewyjaśnionych okolicznościach spadł na jezdnię. Kierujący jednośladem oddalił się miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w dniu 25 sierpnia br. około godziny 14:10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Bestwińska i Jasna Rola. Kierujący pojazdem Fiat Punto potrącił jadącą chodnikiem rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała.

Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższych zdarzeń o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 1280, 47 857 1426, 47 857 1255 lub 112, adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z najbliższą jednostką Policji .