Wybierając jakiekolwiek usługi, związane z rozwojem własnego przedsiębiorstwa, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jaki jest ich zakres i jak przygotowana jest oferta. Dzięki temu masz możliwość postawienia na takie rozwiązania, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli interesuje Cię auto na abonament dla osób fizycznych sprawdź przede wszystkim, czy wypożyczalnia samochodów zapewni Ci usługi dodatkowe. Jakie? Sprawdź poniżej!

Auto na abonament dla osób fizycznych – z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać?

Auto na abonament dla osób fizycznych, czyli nie tylko wysokiej klasy samochód

Oczywiście podstawą wynajmu samochodów jest to, aby to właśnie pojazd był w pełni sprawny technicznie i zapewniał komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Jednak nie tylko to jest istotne pod kątem jakości świadczonych usług oraz satysfakcji klienta – warto sprawdzić również, czy decydując się na auto na abonament dla osób fizycznych, będziesz mógł skorzystać z dodatkowych udogodnień, które mogą być oferowane np. w formie pakietów. Ich wykupienie, będzie oznaczało wiele korzyści, które pozwolą Ci w jeszcze większym komforcie korzystać z samochodu na abonament. O jakich usługach i korzyściach mówimy.

  • Wysoki limit kilometrów

Bardzo istotne w zakresie wynajmu auta jest to, abyś miał do swojej dyspozycji wysoki limit kilometrów, dzięki któremu wykorzystasz pojazd tak, jak tego potrzebujesz – bez jakichkolwiek ograniczeń. Bardzo dobre wypożyczalnie, np. samochodów luksusowych oferują limity w wysokości 30-40 tysięcy kilometrów, co jest bardzo korzystne. Powinieneś też mieć możliwość negocjowania wielkości limitu – np. gdy jeździsz o wiele więcej, niż przeciętni kierowcy.

  • Bezpłatne usługi serwisowe

Abyś mógł korzystać z auta na abonament dla osób fizycznych, powinieneś mieć również możliwość korzystania z bezpłatnych usług serwisowych, a nawet przeglądów. Są one oferowane najczęściej w tych najwyższych i najdroższych pakietach, jednak warto się na nie zdecydować – szczególnie, gdy wybierasz długoterminowy wynajem auta i chcesz korzystać z niego przez bardzo długi czas.

  • Samochód zastępczy

W ramach usług wypożyczalni, wchodzić może również wynajem samochodu zastępczego – to doskonała opcja w przypadku awarii wynajmowanego pojazdu. Nie zostajesz bowiem uziemiony, a wypożyczalnia oddaje Ci do dyspozycji inny pojazd, o parametrach bardzo podobnych do tego, z którego korzystałeś. Pozostajesz więc w pełni mobilny przez cały okres wynajmu auta.

  • Bezpłatna wymiana opon

To również usługa, wchodząca w skład tych wyższych i droższych pakietów, jednak bardzo przydatna i pozwalająca sporo zaoszczędzić – niezależnie od sezonu, będziesz mógł liczyć na nowy komplet opon oraz ich bezpłatną wymianę!

  • Pełen pakiet ubezpieczeń

Niby sprawa prosta, a jednak nie zawsze tak oczywista, jak mogłoby się wydawać – tylko te najlepsze wypożyczalnie będą w stanie zapewnić Ci pełen pakiet ubezpieczeń – OC, AC oraz assistance, który zapewni Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Zwróć więc uwagę, czy możesz skorzystać z tego, wybierając abonament na samochód.

Im więcej usług będzie w stanie zapewnić Ci wypożyczalnia, tym oczywiście lepiej – dzięki temu zyskasz możliwość podróżowania w maksymalnym komforcie oraz bezpieczeństwie, a jakość najmu długoterminowego będzie najwyższa.