Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Napastnik wtargnął na teren stacji paliw i grożąc użyciem noża skradł artykuły spożywcze. Sprawca jest już po zarzutach. Bielski sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi mu do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło około godziny 1:20 w nocy, 5 września br. w Bielsku-Białej na terenie jednej ze stacji paliw. Napastnik wszedł na stację i zażądał od obsługi podania mu jednej z sewrowanych przekąsek. Załoga poprosiła go o uiszczenie zapłaty. Nie godząc się na to mężczyzna wyjął nóż z rękawa. Bojąc się o własne życie obsługa podała mu towar, z którym napastnik się oddalił. Wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 48-letni bielszczanin. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Dzisiaj bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 12 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.