Jeszcze kilkanaście lat temu przedsiębiorcy, chcący wzmocni swoją firmową flotę samochodów, zmuszeni byli brać kredyty bankowe albo korzystać z usług leasingu, które nie zawsze okazywały się dla nich korzystne. Dzisiaj natomiast istnieje dużo lepsza alternatywa – możesz bowiem postawić na wynajem długoterminowy VW, Toyoty, Audi, BMW i wielu innych samochodów, które nie tylko pozwolą Ci skutecznie realizować firmowe zlecenia, ale również dadzą codzienny komfort i staną się wizytówką Twojej firmy. Sprawdźmy, dlaczego to się opłaca!

Wynajem długoterminowy – VW, Audi, BMW i inne nowoczesne marki samochodów

Volkswagen, BMW czy Audi to marki, które zna każdy i które w doskonały sposób potrafią reprezentować Ciebie oraz Twój biznes. Tym bardziej, jeżeli poruszasz się nowoczesnym samochodem którejś z tych marek. Jeżeli więc pragniesz komfortu i możliwości osiągania celów zawodowych w jak najlepszych warunkach, postaw na wynajem długoterminowy VW, Audi, BMW czy innych znanych producentów – zaoferuje Ci to ceniona wypożyczalnia, taka jak Arval, która oddaje do dyspozycji klientów najnowsze modele i zapewnia przy tym kompleksowość świadczonych usług.

Możesz korzystać z samochodów osobowych i dostawczych, które dostępne są w różnych cenach – już od kilkuset złotych miesięcznie. Samochód na abonament pozwoli Ci przede wszystkim oszczędzić, ponieważ dzięki niemu nie musisz brać kredytu w banku czy kupować nowego auta za gotówkę – wynajmujesz samochód na korzystnych dla siebie warunkach, a po zakończonej umowie oddajesz go wypożyczalni i… wynajmujesz inny, nowszy model. Dzięki temu cały czas korzystasz z wysokiej klasy pojazdów i z licznych udogodnień, jakie oferuje Ci wypożyczalnia. O czym mowa?

  • Usługach serwisowych i przeglądach technicznych – oczywiście bezpłatnych, których koszty obejmuje comiesięczna rata, jaką płacisz za najem długoterminowy. Dzięki temu nawet w przypadku większych usterek nie musisz płacić dodatkowo za naprawy.

  • Samochodzie zastępczym – również bezpłatnym, który będzie do Twojej dyspozycji, gdy wynajmowany przez Ciebie pojazd ulegnie uszkodzeniu i będzie musiał na dłużej pozostać u mechanika. Auto zastępcze będzie tej samej klasy, co wynajmowany pojazd.

  • Aplikacji do zarządzania flotą samochodów - oczywiście bezpłatnej, która umożliwi Ci pełne kontrolowanie zużycia paliwa, efektywności kierowców i wielu innych elementów, które mają wpływ na osiągane przez Twoją firmę wyniki. Nowoczesny system znacznie usprawni Twoje codzienne działania.

  • Programach paliwowych, akcesoriach i wiele innych udogodnieniach, które zaoferuje Ci wyłącznie nowoczesna, ceniona wypożyczalnia – szukaj więc cierpliwie i postaw na najlepszych specjalistów!

VW na wynajem długoterminowy – to się opłaca!

Wynajem długoterminowy samochodów czy leasing?

Jeżeli marzysz o samochodach VW, BMW czy Audi, które byłyby do dyspozycji Twojej i Twoich pracowników, powinieneś zastanowić się przede wszystkim nad tym, czy wybrać wynajem długoterminowy aut, czy też leasing. To drugie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne przede wszystkim w sytuacji, gdy po zakończeniu umowy zechcesz wykupić samochód na własność. Jeżeli nie – postaw raczej na najem długoterminowy, ponieważ po jego zakończeniu nie musisz tego robić i masz możliwość skorzystania z nowego pojazdu.

Wynajem samochodu będzie również korzystniejszy pod innymi względami – w przeciwieństwie do leasingu umożliwi Ci korzystanie z bezpłatnych usług serwisowych, przeglądów i nie będzie wymagać od Ciebie opłat wstępnych czy samodzielnego zajmowania się ubezpieczeniem pojazdu. Dlatego też postaw na wynajem długoterminowy VW, BMW, Audi czy jakiegokolwiek innego pojazdu i ciesz się najwyższym komfortem podróżowania oraz realizowania zadań!