Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który w dniu 1 marca 2019 roku, ok. godz. 2.05 nad ranem, w Bielsku-Białej przy Placu Ratuszowym wspólnie z inną osobą dokonał rozboju. Sprawcy po użyciu wobec pokrzywdzonego przemocy - uderzeń pięściami i kopaniu po ciele i głowie pokrzywdzonego - zrabowali portfel wraz z zawartością. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów. Poszukiwany mężczyzna jest najprawdopodobniej narodowości ukraińskiej. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 33 825-01-00 lub numery alarmowe Policji; 997, 112. Gwarantujemy anonimowość!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.