Wychowankowie z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej 24 w Bielsku-Białej złożyli wczoraj na ręce Zastępcy Komendanta Miejskiego w Bielsku-Białej, mł.insp. Grzegorza Jakubca świąteczne życzenia dla policjantów i pracowników cywilnych pracujących w komendzie miejskiej.

Mali goście życzyli zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, zadowolenia z pracy i sukcesów w służbie. Wielu złapanych złodziei oraz tylko udanych policyjnych akcji. Policjanci z kolei życzyli dzieciom pogody ducha, spełnienia marzeń i powodzenia w nauce. Personelowi Domu Dziecka życzyli dużo wytrwałości i motywacji do pracy. Pupile zdradzili Komendantowi kim chcą zostać kiedy dorosną. Cała trójka była zgodna – piłkarzami światowego formatu. Jak dobrze chłopcy grają w piłkę pokazali na sali gimnastycznej komendy. I faktycznie, wygląda na to że kiedyś będą nas reprezentować na mundialowych stadionach. Jednak po wizycie na policyjnej strzelnicy i uruchomieniu syren radiowozu dało się zobaczyć w ich oczach ten charakterystyczne błysk, więc może kiedyś założą policyjny mundur.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.