Policjanci z drogówki zatrzymali 62-latka, który kierował pojazdem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany jest poszukiwany przez sąd, aby odbyć zasądzoną wobec niego karę pozbawienia wolności.

We wtorek około godziny 9:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bielskiej komendy patrolowali ulice Grodźca. W pewnym momencie zauważyli kierującego pojazdem volkswagen, który wyprzedzał inne pojazdy na oznakowanym przejściu dla pieszych. Natychmiast udali się za tym pojazdem i zatrzymali go do kontroli drogowej w Jasienicy. Sprawcą wykroczenia był 62-letni bielszczanin. W czasie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, które zostały mu zatrzymane na podstawie decyzji administracyjnej oraz jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia. Zatrzymany został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. W najbliższym czasie usłyszy kolejne zarzuty za popełnione wykroczenie i przestępstwo. Grozi mu kara kolejnych 2 lat za kratami.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.