Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

55-letni mężczyzna poniósł śmierć w wyniku pożaru, do którego doszło w jednym z domków letniskowych w Hecznarowicach przy ul. Nowowiejskiej. Okoliczności, w jakich doszło do pożaru, ustalają policjanci z komisariatu w Kobiernicach wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa. Wstępne ustalenia wskazują, że pożar powstał w miejscu, gdzie stał żeliwny kominek ogrzewający pomieszczenia.

Pożar wybuchł wczoraj około 23.30. W czasie akcji gaśniczej w budynku strażacy odnaleźli zwłoki 55-letniego właściciela. Pomieszczenia ogrzewane były żeliwnym kominkiem. Wstępne ustalenia wskazują, że zarzewie ognia powstało w miejscu, gdzie stał kominek. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pożaru, ustalają policjanci z komisariatu w Kobiernicach wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.