Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu IV w Bielsku-Białej. 42-letni bielszczanin podejrzany jest o znęcanie się nad swoją żoną. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w bielskim Hałcnowie, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją żoną. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią, pobił ją i zwracał się do niej wulgarnymi słowami.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz został doprowadzony do prokuratury, a następnie sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.