W dniu 28 lutego 2019 r. w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach odbędą się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Judo. Organizatorem mistrzostw jest Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmowane są do dnia 22 lutego 2019 r.

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Judo odbędą się w dniu 28 lutego 2019 r. w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Pisemne zgłoszenie do udziału w zawodach proszę przesłać do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach w terminie do 22 lutego 2019 r. Szczegółowych informacji w sprawie zawodów udzielają instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach - telefon służbowy 851 1761.

Regulamin zawodów:

Pliki do pobrania


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.