Policjanci z bielskiego referatu zwalczającego przestępczość narkotykową i bielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 26-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który posiadał ponad pół dekagrama marihuany. Za przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek. Policjanci z wydziału kryminalnego i referatu antynarkotykowego bielskiej komendy patrolowali wspólnie ulice Bielska-Białej. Na jednej z ulic Osiedla Złote Łany zwrócili uwagę na pojazd samochodowy, którego pasażer podejrzanie się zachowywał. Kiedy przystąpili do jego sprawdzenia wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Ich dociekliwość wzbudziła u kontrolowanego 26-latka wyraźne zaniepokojenie. Policyjne przeczucie okazało się trafione. Podczas czynności służbowych ujawnili przy nim kilka woreczków z zawartością marihuany. Zatrzymany 26-latek usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież