Puchar Polski w Dogtrekkingu na Błoniach zgromadził 300 uczestników
W miniony weekend miłośnicy aktywnego wypoczynku z psami mieli okazję zmierzyć się w Pucharze Polski w Dogtrekkingu, który odbył się na terenach rekreacyjnych „Błonia”. Uczestnicy rywalizowali na trzech różnych dystansach, a emocje sięgały zenitu.
  1. Rywalizacja na trzech dystansach: 5 km, 15 km oraz 25 km.
  2. Zwycięzcy poszczególnych tras: Katarzyna Madej i Damian Barański (25 km), Aleksandra Burdach i Daniel Szwarc (15 km), Marcin Kiełtyka i Anna Prochownik (5 km).
  3. Nagrody dla najlepszych uczestników.
  4. Wydarzenie jako promocja dogtrekkingu w naszej społeczności.

Z ponad 300 zawodników startujących w wydarzeniu, każdy z uczestników miał okazję nie tylko sprawdzić swoją kondycję, ale również cieszyć się czasem spędzonym z czworonożnymi przyjaciółmi. Dogtrekking, choć wymagający fizycznie, przynosi również wiele radości i jest świetnym sposobem na wzmocnienie więzi z psem.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii, Katarzyna Madej i Damian Barański na dystansie 25 km, Aleksandra Burdach i Daniel Szwarc na 15 km, oraz Marcin Kiełtyka i Anna Prochownik na 5 km, wykazali się nie tylko doskonałą formą fizyczną, ale także świetnym zrozumieniem i współpracą ze swoimi psami.

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, czuł się doceniony i mógł cieszyć się atmosferą sportowej rywalizacji w przyjaznym otoczeniu. Wydarzenie to nie tylko doskonała okazja do sportowej rywalizacji, ale również moment na promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców.

Niech sukces tego wydarzenia będzie inspiracją dla nas wszystkich do większej aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu, a dogtrekking stanie się coraz popularniejszą formą rekreacji w naszej społeczności.


Źródło: BBOSIR