Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą sprawę poszukiwawczą za 16-letnią Laurą Muszkat, która w dniu 27 marca 2023 roku samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej i mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania, tel. 47 857 14 14 lub 47 857 12 55. Liczymy na Państwa pomoc.

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bielskiej komendy poszukują zaginionej 16-letniej Laury MUSZKAT. Dziewczyna samowolnie opuściła miejsce zamieszkania w dniu 27 marca br. i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną.
 

Rysopis: wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne do ramion czarne, twarz owalna, oczy kol. niebieskiego, posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze.
Ubrana: w kurtkę w kolorze zielonym, spodnie koloru czarnego, buty koloru biało – różowego z postaciami anime.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej i mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania, tel. 47 857 14 14 lub 47 857 12 55. 

Liczymy na Państwa pomoc.