Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku prowadzą poszukiwania za 27 – letnim Mateuszem Wiśniewskim mieszkańcem Wilkowic. Zaginiony wyszedł z miejsca swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w sierpniu br. na terenie Bielska-Białej. Wszelkie informacje o miejscu pobytu mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku, przy ul. Myśliwskiej 40, tel. 47 857 0610 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaginiony 27-letni Mateusz Wiśniewski opuścił w lipcu br. miejsce swojego zamieszkania, po czym ostatni raz widziany był w sierpniu br. na terenie Bielska-Białej. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 27 lat, wzrost 180 cm, średnia budowa ciała, sylwetka zgarbiona, włosy krótkie koloru ciemny blond,  oczy niebieskie,

Ubrany:  w spodnie dresowe szare, koszulkę czarną z nadrukiem, obuwie sportowe typu adidas koloru ciemno-szarego.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku, przy ul. Myśliwskiej 40, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 47 857 -0610 lub 47 857-12 55.