Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni uszkodzenia mienia. Kobieta nadpaliła kamerę monitoringu windy przejścia podziemnego przy ulicy Żywieckiej. Publikujemy wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 15 stycznia 2022 roku około godziny 12 w Bielsku-Białej w windzie przejścia podziemnego pod ulicą Żywiecką. Kobieta o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości nadpaliła zapalniczką kamerę monitoringu powodując szkodę na rzecz Miejskiego Zarządu Dróg. Publikujemy wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.19 MB)