Już po raz szósty podopieczni Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży „Parasol” oraz Radni Rady Miejskiej, pracownicy Urzędu Miejskiego i miejskich jednostek rozegrali mecz siatkówki pod hasłem „Mądrze, zdrowo, na sportowo”. „Siatkożercy” – bo taką nazwę nosi zespół złożony z młodych mieszkańców Bielska-Białej - nie dali szans samorządowcom wygrywając rywalizację na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej 2:1.

 

Młodzież „Parasola” systematycznie, pod okiem trenerów-wychowawców, doskonali swoje siatkarskie umiejętności. Dzięki temu wśród podopiecznych „Parasola” cały czas wzrasta zainteresowanie tą dyscypliną sportu.

 

Na mecze młodych ludzi z samorządowcami, oprócz sympatyków obu drużyn, przychodzi z każdym rokiem coraz więcej ludzi. Jest to bowiem okazja nie tylko do obejrzenia ciekawych zawodów sportowych, ale przede wszystkim do dobrej zabawy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.