Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnikami miejskimi, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Tychy. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście. Mecz zakończył się zwycięstwem zasad fair-play i kulturalnego kibicowania.

W niedzielę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i GKS Tychy. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz policyjnymi spottersami i strażnikami miejskimi

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, mógł bezpiecznie kibicować swojej drużynie, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do incydentów i zakłóceń spokoju.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.