Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Kryminalni z bielskiej „dwójki” zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W czasie przeszukania sprawcy mundurowi odnaleźli marihuanę. Za przestępstwo to 19-latek może trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

W piątkową noc policjanci patrolujący ul. Widok w Bielsku-Białej zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volkswagen. W pojeździe oprócz kierującego znajdował się także pasażer, który w czasie kontroli zachowywał się nerwowo. Jak się szybko okazało, nie bez powodu. Podczas jego przeszukania mundurowi odnaleźli ponad 10 gram marihuany. Policjanci zatrzymali sprawcę i zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa narkotykowego, za które może trafić do więzienia nawet na 3 lata.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.