Publikacje wizerunku sprawcy kradzieży, doprowadziły do jego ustalenia i rozliczenia. Do zdarzenia doszło 5 sierpnia 2018 r. w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów. Łupem sprawcy padł rower górski marki Kross. Jak się okazało, za kradzieżą tą stoi 14-latek, który wkrótce odpowie za swój czyn przed sądem dla nieletnich. Dziękujemy Państwu za pomoc i cenne informacje.

Policjanci z Czechowic-Dziedzic poszukiwali młodego mężczyzny, który skradł rower górski marki Kross o wartości 700 zł. Do kradzieży doszło 5 sierpnia 2018 r. pomiędzy godz. 15.30 a 17.00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 145 (basen kryty MOSiR). Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Śledczy zdecydowali o publikacji zdjęć poszukiwanego, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów. Świadkowie rozpoznali młodego mężczyznę. Okazał się nim 14-latek. Wczoraj, wspólnie z rodzicem, zgłosił się on do czechowickiego komisariatu. Został przesłuchany. Przyznał się do kradzieży. Za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem dla nieletnich.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież