Policjanci z I Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy zniszczenia biletomatu dokonanego w Bielsku-Białej przy ulicy Jutrzenki, która miała miejsce w dniu 12 czerwca 2023 roku w godzinach nocnych. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 12 czerwca 2023 roku około północy na osiedlu Złote Łany w rejonie przystanku autobusowego w Bielsku-Białej przy ulicy Jutrzenki. Nieznany sprawca po nieudanej próbie skorzystania z automatu biletowego dokonał uszkodzenia panela dotykowego ekranu. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Zapewniamy anonimowość!
Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 01 00, 47 857 01 03 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.