Poszukujemy sprawcy, który w dniu 24 lipca 2022 roku w Bielsku-Białej na parkingu obok sklepu „Aldi” przy ul. Cieszyńskiej zaatakował 57-letniego mężczyznę, po czym skradł jego portfel wraz z zawartością dokumentów i kart płatniczych. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Do zdarzenia doszło w dniu 24 lipca 2022 roku w Bielsku-Białej na parkingu należącym do sklepu „Aldi” przy ul. Cieszyńskiej 111 ( obok paczkomatu InPost). Mężczyzna o nieustalonej na chwilę obecną tożsamości, zaatakował 57-letniego pokrzywdzonego, po czym dokonał kradzieży jego portfela wraz z zawartością dokumentów oraz kart płatniczych.


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 702-00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.