Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do Centrum Języków Obcych przy ulicy Kolejowej 15 w Czechowicach-Dziedziczch, która miała miejsce w dniu 25 czerwca br. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 25 czerwca 2021 roku około godziny 22 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Kolejowej 15. Nieustalony sprawca włamał się przez okno do biura Centrum Języków Obcych, a następnie skradł 380 złotych. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Zapewniamy anonimowość!

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.