Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej oraz Wydział Prewencji Komendy Policji w Bielsku-Białej serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję pn. „Złowieni w Sieć. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie". Konferencja połączona z debatą społeczną na ten temat odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 48, w godz.: 14.00 - 18.00.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Także bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Złowieni w Sieć. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie".oraz do dyskusji w trakcie debaty społecznej. Czym jest cyberprzemoc? Jak jej unikać? I co zrobić, kiedy stajemy się jej ofiarą lub świadkiem? Na te pytania postaramy się znaleźć razem z Państwem odpowiedź. Konferencja jest skierowana do osób zainteresowanych tematem cyberprzemocy, a w szczególności do nauczycieli i rodziców, którzy często nawet nieświadomie mogą stykać się z tym problemem. Przedsięwzięcie ma na celu uświadomić użytkownikom sieci internet, przede wszystkim social mediów kwestię zagrożeń cyberprzemocą i konsekwencji tzw. hejtowania.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bielsku-Białej, przy ul. Komorowickiej 48, w godz.: 14.00 - 18.00. Udział w konferencji jest bezpłatny, aby wziąć w niej udział, należy się zarejestrować przy użyciu elektronicznego formularza.

Plakat informacyjny na temat konferencji