Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Pomimo że narodziny dziecka są wyjątkowe, czas zaciera pewne wspomnienia. Są rzeczy i sprawy, o których chcielibyśmy wciąż pamiętać i chcielibyśmy, aby wspomnienia te były bardzo dokładne. Życie jednak biegnie bardzo szybko, dzieci rosną, my zajmujemy się pracą, domem, codziennymi obowiązkami wspomnienia stają się mniej wyraźne. Są jednak sposoby, aby niektóre wspomnienia nigdy nie przestały być wyraziste. Czy trzeba dużo, aby tak się stało? Absolutnie nie! Jednym ze sposobów na zatrzymanie wspomnień jest Fødselsplakat.

Fødselsplakat – modne i pożyteczne

Czym jest fødselsplakat? To rodzaj grafiki, na której znajduje się maluszek. Grafiki takie są dziś coraz częściej zamawiane po urodzeniu dziecka, ponieważ świetnie sprawdzają się jako coś co zachowuje wspomnienia – bardzo ważne wspomnienia! Fødselsplakat sprawdza się także jako prezent.

Co znajduje się na fødselsplakat?

Zastanawiasz się, co może zostać umieszczone na fødselsplakat? Standardowo, na takiej grafice umieszcza się postać noworodka w rzeczywistych wymiarach zaraz po urodzeniu. Jeżeli np. dziecko miało 54 cm, na grafice również będzie miało dokładnie tyle samo! Dodatkowo, na fødselsplakat znajdują się najważniejsze informacje o dziecku: imię i nazwisko, miejsce urodzenia, godzina urodzenia i oczywiście wymiary dziecka: długość i waga. Dzięki temu, grafika taka jest wyjątkową pamiątką, zarówno dla rodziców, jak i później dla samego dziecka.

Do wyboru są także różne pozycje dziecka. Na grafice maluszek może być przedstawiony na boku prawym lub lewym, ale również może leżeć na pleckach. Dostępnych jest wiele wzorów i kolorów fødselsplakat, tak aby można było dopasować je do płci dziecka, czy tez do wystroju wnętrza. Tło może być białe, ale też różowe, zielone, niebieskie, czarne, a nawet złote. Grafika również może być wykonana w różnych kolorach. Do tego, fødselsplakat dostępny jest zarówno w ramie jak i bez. Opcja w ramie jest wygodna, ponieważ grafika może zostać natychmiast zawieszona na ścianie. Z kolei opcja bez ramy pozwala na dobranie ramy pasującej do wnętrza domu lub mieszkania. Dzięki temu, każdy znajdzie coś dla siebie! Wybór jest naprawdę duży!

Fødselsplakat można powiesić zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecięcym. Niektórzy zawieszają taki obraz w swojej sypialni – taka pamiątka wszędzie będzie się doskonale prezentować!

Fødselsplakat prezent dla samych siebie, ale też dla innych

Fødselsplakat często kupują sami rodzice dziecka, aby mieć piękna pamiątkę po narodzinach dziecka. Często zdarza się, że rodzice robią kolekcję takich grafik, mając na honorowej ścianie grafiki swoich dzieci zaraz po urodzeniu, wraz ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Fajne, prawda? Dzięki temu można obrazowo porównać swoje maleństwa. Fødselsplakat to także wyjątkowy prezent dla rodziców dziecka, od przyjaciół lub rodziny – każdy może zamówić Fødselsplakat!Rodzice dziecka na pewno będą bardzo zdziwienie, kiedy zobaczą taki prezent od dziadków maluszka, najbliższej rodziny lub od przyjaciół. Najczęściej, kiedy odwiedzamy maluchy po urodzeniu, przynosimy w prezencie zabawki, grzechotki, smoczki i gryzaki, a także wszelkie rzeczy przydatne do codziennej pielęgnacji: kosmetyki, pampersy. Jednak czasem, warto dać w prezencie coś, co stanie się pamiątką na wiele lat: nie tylko dla rodziców dziecka, ale w przyszłości dla samej postaci z grafiki.

Dzieci rosną bardzo szybko. Już w kilka dni po porodzie, ba! nawet w kilka godzin po urodzeniu, zmieniają się. Pewne chwile i momenty nie są już do odzyskania – takie jest życie. Jednak, niektóre można zatrzymać na dłużej, a nawet na bardzo długo! Takim cudownym sposobem na zatrzymanie wspomnień jest Fødselsplakat! Sprawdź koniecznie! Być może właśnie tego potrzebujesz na pamiątkę urodzin Twojego dziecka?

Fødselsplakat – pamiątka z narodzin i ozdoba w jednym

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.