W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej trwa dzisiaj nabór na funkcję oficerów łącznikowych do spraw bezpieczeństwa (Team Security Liaison Officer -TSLO). Policjanci, którzy z pozytywnym wynikiem przebrną przez proces rekrutacji, zaopiekują się reprezentacjami piłkarskimi przebywającymi na terenie Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 World Cup Poland 2019. Impreza sportowa odbędzie się w dniach 23 maja - 15 czerwca 2019 r.

FIFA U-20 World Cup Poland 2019 będą rozgrywane od 23 maja do 15 czerwca 2019 r. w następujących miastach – gospodarzach: Bielsku-Białej, Łodzi, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie i Tychach.

W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej trwa dzisiaj nabór na funkcję oficerów łącznikowych do spraw bezpieczeństwa (Team Security Liaison Officer -TSLO). Policjanci, którzy z pozytywnym wynikiem przebrną przez proces rekrutacji zaopiekują się reprezentacjami piłkarskimi przebywającymi na terenie Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20 World Cup Poland 2019. Praca w roli TSLO wymaga prawdziwego zaangażowania i pełnego profesjonalizmu. Jednocześnie, biorąc pod uwagę dotychczasowo rozgrywane na terenie RP turnieje, umożliwia zdobycie unikatowego doświadczenia w wielu obszarach związanych z organizacją i przeprowadzeniem międzynarodowej imprezy sportowej, dając przy tym wiele satysfakcji. Udział w tak dużym przedsięwzięciu może okazać się przygodą, którą będzie się miło wspominać przez długie lata.

W konkursie uczestniczą policjanci z całego kraju, którzy posiadają doświadczenie w zabezpieczeniu sportowych imprez masowych, bardzo dobrą znajomość języków obcych, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywaniu problemów. Na pytania odpowiadają pod czujnym okiem komisji na czele z Przewodniczącym - Zastępcą Dyrektora Głównego Sztabu Policji KGP insp. Dariusza Dymińskiego. W skład komisji wchodzą ponadto oficerowie z Biura Współpracy Międzynarodowej KGP, Głównego Sztabu Policji KGP, psycholog oraz lektorzy z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.