W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Adama Ruśniaka (objął funkcję III Zastępcy Prezydenta Miasta) jego miejsce w Radzie Miejskiej zajął Piotr Kochowski (KWW Jacka Krywulta), który podczas sesji w 22 stycznia 2019r. złożył uroczyste ślubowanie.

 

Przypominamy, że Piotr Kochowski kandydował w ostatnich wyborach samorządowych z tej samej listy i z tego samego okręgu wyborczego co Adam Ruśniak i uzyskał kolejno największą liczbę głosów oraz nie utracił prawa wybieralności.

 

Piotr Kochowski - emerytowany nauczyciel, były piłkarz i działacz klubu LKS "Zapora" Wapienica. Radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej w kadencji 2010-2014. Przewodniczący Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Bielska-Białej. Członek Beskidzkiej Rady Olimpijskiej.

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.