Policja Bielsko-Biała: Odszedł na wieczną służbę

1 min czytania

W życiu policjanta są chwile, kiedy po udanej akcji czuje się radość z dobrze wypełnionego obowiązku, ale są i chwile smutne. Zwłaszcza wtedy, kiedy jeden z nas nagle umiera. Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi nadkom. Stefana Pośpiecha policjanta z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Uroczystość pogrzebowe odbędą się w dniu 7 listopada 2018 roku (środa) o godz. 10.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych w Katowicach na osiedlu 1000 lecia przy ul. Mieszka I 6.

Łączymy się w smutku i żałobie z Rodziną i bliskimi.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, bielsko.slaska.policja.gov.pl/, bielsko.slaska.policja.gov.pl/ka2/informacje/wiadomosci/246612,Odszedl-na-wieczna-sluzbe.html

Autor: krystian