Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

siatka 2W dniu 11 września br. w Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej odbyły się eliminacje strefowe do IX Mistrzostw woj. śląskiego Strażaków w Piłce Siatkowej. Reprezentacja bielskiej straży pożarnej przechodzi do ćwierćfinałów.

Eliminacje są rozgrywane w 4 grupach. W grupie A mecze rozgrywały reprezentacje Śląskiej Komendy Wojewódzkiej PSP, Komendy Miejskiej PSP z Bielska-Białej, Komendy Powiatowej PSP z Kłobucka oraz Komendy Powiatowej PSP z Mikołowa.

Drużyny grały w systemie każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, każdy do 25 punktów. Do rozgrywek finałowych, które odbędą się w Katowicach w dniu 20 września 2018r. zakwalifikowały się z pierwszej grupy drużyny z KM PSP Bielsko-Biała i KP PSP Kłobuck.

Komendę Miejską PSP w Bielsku-Białej: Witold Inerowicz, Adam Mika, Artur Muzyk, Paweł Krzempek, Robert Hernik, Bartłomiej Ćwiertnia, Daniel Góralczyk, Łukasz Dudys, Rafał Wiencek.

siatka 1 siatka 3siatka 4


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież