Jak znaleźć dobry i tani hotel w Zegrzu i innych podwarszawskich miejscowościach?

Kiedy stawiamy na budżetowe podróże, podstawą jest umiejętność odnalezienia taniego hotelu. Jak się okazuje, wcale nie musi być to takie trudne. Wystarczy kierować się kilkoma zasadami, aby móc spędzić wolny czas w odpowiednich warunkach, jednocześnie nie płacąc za usługę horrendalnych kwot.

Bez względu na to, czy poszukiwany jest przez nas skromny pensjonat czy pięciogwiazdkowy hotel Zegrze, Legionowo, czy też Serock, są w stanie zaoferować nam wiele obiektów, które spełnią nasze oczekiwania. Warto jednak wiedzieć, jak takie miejsce odnaleźć, aby wybrany przez nas hotel pod Warszawą nie wiązał się z przykrymi wspomnieniami.

Dzięki wyszukiwarce znajdziesz obiekt pod stolicą

Dla osób, które szczególnie nie mają zbyt wiele czasu, poleca się skorzystanie ze specjalnych wyszukiwarek, które skupiają interesujące hotele w Legionowie, ale i w całej Polsce. Wystarczy jedynie zaznaczyć co konkretnie nas interesuje, a wyniki przyporządkowują nam odpowiednie oferty pod względem ceny i standardów. Będziemy mogli też przeczytać opinie na temat usług poszczególnych obiektów. Będzie to szczególnie istotne, kiedy zależy nam na rzetelnych informacjach.

Wyszukujmy i rezerwujmy hotele pod Warszawą przez pośredników

Dlaczego by nie rozważyć specjalnych systemów rezerwacyjnych? Dzięki nim, będziemy mieli okazje skorzystać z wyjątkowych promocji, porównać wiele ofert oraz unikniemy konieczności wielu ustaleń i kontaktów z hotelem.

Podwarszawskie hotele na forach

Wszelkie aktywności na forach branżowych oraz dostępne tam informacje o tanich noclegach, mogą być bardzo cenne. Co prawda, wymaga to poświęcenia pewnej ilości czasu, natomiast zrekompensują nam to świetne znaleziska budżetowych i za razem komfortowych rozwiązań. Ponadto, jeśli interesuje nas chociażby hotel w Legionowie, możemy zadać konkretne pytanie internautom, a oni udzielą nam niezbędnych rad i opinii na temat obiektów noclegowych, które znajdują się w tej okolicy. Znajdziemy wówczas dokładnie to, czego szukamy.

Sprawdźmy co polecają blogerzy

Blogerzy są niezwykle cennym źródłem wiedzy, a szczególnie kiedy o faktycznym standardzie hotelu mogli przekonać się osobiście. Często przedstawiają więcej niż jedną opcje noclegu i sporo rekomendacji. Zazwyczaj wszystkie polecenia są rzetelne i z zachowaniem dobrego gustu. Blogerzy doskonale wiedzą, jak ważna jest dla nich reputacja, dlatego jeśli już coś rekomendują, to są to miejsca godne polecenia i dobrze sprawdzone. Kiedy w kręgu naszych zainteresować są podwarszawskie hotele, zorientujmy się czy blogerzy, których wpisy lubimy czytać, polecają chociażby jakiś hotel w Serocku.

Zapytajmy naszych znajomych

Bez względu na to, z jakich usług chcemy skorzystać, zawsze o opinie prosimy fachowców lub osoby, którym ufamy. Podobnie należy postępować w wypadku poszukiwania odpowiedniego hotelu. Zapytajmy zatem naszych znajomych, którzy często podróżują, ponieważ z pewnością na ich doświadczeniu można polegać. Wystarczy kilkuminutowa rozmowa, a z pewnością uda się uzyskać cenne informacje o zajazdach pod stolicą, a w dalszej perspektywie mile spędzić czas i zaoszczędzić trochę pieniędzy na inne przyjemności.

Poprośmy o opinię „lokalsów”

Kto inny, jak nie mieszkańcy konkretnej miejscowości, będą mieli najlepsze informacje na temat dostępnych tam hoteli? Dzięki nim, dowiemy się, które miejsca są godne naszej uwagi, a których lepiej unikać szerokim łukiem, ponieważ słyną z usług niskiej jakości. Do kontaktu z takimi osobami, także posłuży nam Internet i chociażby fora internetowe oraz grupy na portalach społecznościowych.

 • Rozpoczęły się działania Policji „Bezpieczny weekend – Wielkanoc”

  Przed nami kolejny długi weekend związany ze Świętami Wielkanocnymi. W tym czasie zapowiadana słoneczna pogoda z pewnością wpłynie na znaczne nasilenie ruchu turystyczno-wypoczynkowego. Na drogę wyjedzie więcej kierowców samochodów, motocyklistów i rowerzystów. Długi weekend to czas wytężonej pracy policjantów, których zwiększonej liczby należy spodziewać się na drogach. Uważajcie na siebie. Bezpiecznego weekendu. Wesołych i Radosnych Świąt.

 • Poszukujemy sprawcy rozboju. Czy ktoś go rozpoznaje?

  Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który w dniu 1 marca 2019 roku, ok. godz. 2.05 nad ranem, w Bielsku-Białej przy Placu Ratuszowym wspólnie z inną osobą dokonał rozboju. Sprawcy po użyciu wobec pokrzywdzonego przemocy - uderzeń pięściami i kopaniu po ciele i głowie pokrzywdzonego - zrabowali portfel wraz z zawartością. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

 • Każdy rodzic, wychowuje potencjalnie młodego sportowca. Jednego, lub wielu, niezależnie od tego, czy jest to chłopak, czy też dziewczyna. Odpowiedzialny rodzic wie, jak ważna jest identyfikacja z pozostałymi członkami zespołu. Każdy miłośnik sportu przeżywał okres mniejszej, lub większej identyfikacji z swoimi idolami lub zespołami sportowymi. Przy okazji mistrzostw, albo zawodów, przybierał barwy swojego zespołu. Każdy marzył, aby mieć koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem. Własne imię, własny wymarzony numer- a to wszystko w barwach własnego klubu, lub drużyny. Kto o tym nie marzył, nie może nazwać się prawdziwym kibicem i fanem sportu. Każdy- mały, czy duży- chciał mieć możliwość ubrania takiego stroju, który stanowił swoistego rodzaju uniform. Także dla całej społeczności, skupionej wokół danej drużyny, posiadanie w miarę jednolitych i pozwalających na jednoznaczną identyfikację barw, jest ważne. Pozwala na utożsamianie się z daną społecznością, propagowanie swojego przywiązania i ułatwia okazywanie wsparcia zawodniczkom i zawodnikom danego zespołu. Wszyscy pamiętamy naszych rodaków, ubranych przy okazji Małyszomani, czy awansu drużyny piłkarskiej do Euro. Wystrojone w biało- czerwone barwy samochody, umalowani kibice. Umalowane twarze i czapki na głowach. Na meczach siatkarskich, trybuny mieniły się barwami bieli i czerwieni, lub nosiły kolory barw klubowych.

  Koszulki piłkarskie z nadrukiem

  Koszulki sportowe z nadrukiem na zamówienie to dobry sposób na wyposażenie nawet amatorskiej drużyny w odpowiedni sprzęt. Wyposażona w koszulki piłkarskie z nadrukiem ekipa, może poczuć się jak profesjonalna drużyna, a nie jest to na chwilę obecną skomplikowana operacja logistyczna. Korzystając z Internetu i / lub telefonu, można w łatwy i szybki sposób wyposażyć się w coś takiego, a nawet zacząć oferować takie atrybuty kibicom. Można skorzystać z licznych gotowych wzorów, zaś w przypadku drużyny bardzo amatorskiej, można pokusić się o mały plagiat i skopiować barwy znanej drużyny. Jeśli chcemy podejść do tematu troszkę poważniej, możemy postarać się o skonstruowanie szaty graficznej, zgodnej z miejscem pochodzenia drużyny (miasto, wieś, powiat, gmina, czy barwy zakładu, szkoły, uczelni). Uzbrojeni i wystrojeni w takie barwy zawodnicy i zawodniczki, na pewno z większym zapałem staną do walki o jak najlepsze wyniki sportowe, a po meczu, będzie można łatwiej zidentyfikować się nawzajem, w gronie wspierających tą samą drużynę.

  Koszulki sportowe – na co zwrócić uwagę

  Przy wyborze koszulek, należy zwrócić uwagę na materiały, z jakich koszulka będzie wykonana. Przede wszystkim, musi ona spełniać wymogi stawiane przed ubraniami sportowymi, czyli być lekka, przewiewna i dobrze odprowadzać ciepło, oraz wodę. Musi być to ubiór, który nie utrudnia ruchów i ułatwia utrzymanie suchego ciała. Prosty T-shirt z nadrukiem nie wchodzi raczej w rachubę. Koszulki piłkarskie z nadrukiem, wykonywane są ze sportowych tkanin, które są lżejsze od bawełny i dużo lepiej odprowadzają ciepło, oraz pot. Dodatkowo, sposób szycia i łączenia poszczególnych części ubioru, jest inny. Uwzględnia warunki, w jakich będzie używana: duże przeciążenia, narażenie na ścieranie, brud i częste pranie. Jeżeli chcemy zapewnić sobie trwałość takiego ubioru, to powinniśmy zdecydować się na sprawdzone rozwiązanie. Na szczęście w dzisiejszych czasach, koszulki sportowe z nadrukiem, nie kosztują majątku. Każdy może zamówić dla siebie koszulki, wykonane w takiej samej technologii i z takiego samego materiału, jakie posiadają zawodowi sportowcy. W zależności od uprawianej dyscypliny i naszych gabarytów. Niezależnie od tego, czy gramy na bramce, w obronie, czy w ataku. Każdy, niezależnie od noszonego rozmiaru ubrania kibic, może znaleźć pasujący rozmiar.

  Koszulki dla zespołu

  Właściciele, zarządcy, oraz administratorzy budynków, borykają się z wieloma problemami dotyczącymi dostosowania ich obiektów do wymogów prawa. Przede wszystkim, są to przepisy dotyczące bezpieczeństwa. Stawiają one szereg warunków, które musi spełnić budynek, aby zostać dopuszczonym do użytku publicznego. Jednym z nich, jest zapewnie odpowiedni dróg ewakuacyjnych. Do ich wyznaczenia, oraz prawidłowego zagospodarowania, należy użyć specjalistycznych akcesoriów, takich jak dźwignie antypaniczne.

  Wyjścia ewakuacyjne

  Przepisy prawa dokładnie regulują wymagania, stawiane właścicielom lokali użytkowych. Są one bardzo restrykcyjne, zwłaszcza, jeśli chodzi o budynki, w których gromadzi się duża ilość ludzi. Najbardziej surowe przepisy, dotyczą imprez masowych, takich jak koncerty, mecze, czy festiwale. Jednak właściciele restauracji, sklepów, czy też galerii handlowych, również muszą liczyć się z tym, że nie ominie ich konieczność zaadaptowania lokalu, zgodnie z wymogami prawa.

  Podstawowymi działaniami w tej kwestii, jest dostosowanie się do przepisów BHP, oraz ochrony przeciwpożarowej. Wynika z nich, między innymi, obowiązek wyznaczenia dróg i wyjść ewakuacyjnych. Nie wystarczy jednak odpowiednio oznaczyć wyjść, gdyż trzeba jeszcze tak skonstruować drzwi, aby faktycznie stanowiły one drogę szybkiej ewakuacji.

  Do tego celu stosuje się specjalne dźwignie antypaniczne. Są to specjalistyczne produkty, służące poprawie bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest umożliwienie intuicyjnego i łatwego otworzenia drzwi, nawet w sytuacji silnego wstrząsu, spowodowanego atakiem paniki.

  Przepisy dotyczące dźwigni antypanicznych

  Założeniem dźwigni antypanicznych jest to, aby nawet dziecko, przykładając do tego stosunkowo niewielkie nakłady siły, mogło sprawnie otworzyć drzwi. W przypadku standardowych zamków i klamek, byłoby to niemożliwe, więc wymyślono specjalne dźwignie antypaniczne. Ich konstrukcja jest regulowana normą DIN EN 1125.

  Dźwignie antypaniczne

  Mówi ona o tym, że drzwi powinny być tak skonstruowane, aby można je było otworzyć pochwytem poprzecznym, lub naciskając na poziomą listwę. Listwy muszą być bardzo duże, gdyż mają być łatwe do otworzenia, nawet dla osoby, która jest skrajnie zdezorientowana. Norma mówi o tym, że listwa otwierająca, musi pokrywać, co najmniej 60% powierzchni drzwi. Kolejnym wymogiem jest to, że otworzenie drzwi musi być możliwe lekkim ich popchnięciem. Sama listwa, musi mieć taką budowę, aby do otworzenia drzwi wystarczało naciśnięcie jej w dowolnym miejscu, na całej długości drzwi.

  Jaką dźwignię antypaniczną wybrać

  Na rynku jest kilka firm, które oferują osprzęt do drzwi. Dźwignie antypaniczne Dorma, są jednymi z bardziej popularnych, gdyż jest to renomowana, szwajcarska firma, która gwarantuje odpowiednią trwałość i jakość wykonania.

  Jeśli chodzi o ceny dźwigni antypanicznych, to są one różne. Uzależnione są od tego, do jakich zamków pasują, jakiej są długości i w jakim standardzie zostały wykonane. Decydując się na określony model, trzeba precyzyjnie dobrać go do konkretnego modelu drzwi, oraz do posiadanych zamków. Przede wszystkim, należy kierować się zgodnością ze wszystkim normami, aby ewentualne kontrole, nie mogły zakwestionować sposobu organizacji dróg ewakuacyjnych.

  Dostosowanie obiektu do wymogów BHP

  Dobranie odpowiednich zamków, drzwi, oraz dźwigni antypanicznych, najlepiej zlecić profesjonalnej firmie zajmującej się kompleksowym doradztwem z zakresu BHP. Doświadczeni fachowcy, będą potrafili określić, które produkty są optymalne dla danego obiektu. W przypadku samego montażu, to jest to na tyle skomplikowana konstrukcja, że najlepiej zdać się na fachowców, którzy codziennie zajmują się montażem drzwi. Zwłaszcza, że potencjalne problemy z działaniem wyjścia ewakuacyjnego, mogą wiązać się z wysokimi grzywnami, w przypadku kontroli.

  W ogrodzie najczęściej wysiewamy trawy z nasion. Dzisiaj możemy jednak skorzystać z alternatywnego rozwiązania – sztucznych traw ogrodowych. Dlaczego warto je wybrać?

  Piękny trawnik wymaga wytężonej pielęgnacji – nawożenie, podlewanie, wertykulacja i regularne koszenie mogą zająć nam sporo czasu. Naturalne trawy do ogrodu mogą wyglądać wtedy naprawdę ładnie i cieszyć oko, tworząc gęste, soczyście zielone kobierce.

  Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby zadbać o trawnik, możemy zdecydować się na alternatywne rozwiązanie – sztuczny trawnik do ogrodu.

  W sprzedaży znajdziemy dzisiaj wiele ciekawych wariantów sztucznych traw, na przykład można zobaczyć je na stronie firmy Multi Grass, która zajmuje się ich produkcją.

  Dlaczego syntetyczna – sztuczna trawa ogrodowa to dobry wybór? Zachęcamy do sprawdzenia jej największych zalet w naszym artykule!

  1. Sztuczne trawy do ogrodu – nie wymaga pielęgnacji

  Jedną z najważniejszych zalet sztucznej trawy jest jej łatwe utrzymanie. Sztuczna trawa do ogrodu nie będzie wymagała od nas wytężonych prac pielęgnacyjnych, które mogą zajmować nam sporo czasu.

  Zatem takie trawy na pewno przypadną do gustu tym osobom, które chcą cieszyć się z pięknego trawnika w ogrodzie bez wysiłku.

  Aby usunąć zanieczyszczenia ze sztucznej trawy, wystarczy zmyć ją wodą z węża ogrodowego. Także dobrze sprawdzi się odkurzacz ogrodowy lub odkurzacz domowy, który wciągnie drobiny brudu.

  2. Sztuczne trawy do ogrodu – wieloletnia trwałość

  Dostępne w sprzedaży trawy sztuczne cechują się wyjątkową trwałością. Są odporne na szereg czynników zewnętrznych, w tym między innymi na niskie i wysokie temperatury, na wilgoć, a także na promieniowanie UV.

  To trawy do ogrodu wieloletnie – raz rozłożone mogą pięknie prezentować się na lata. Są odporne na intensywne użytkowanie, dlatego można korzystać z nich nawet w tych miejscach, w których przebywamy często, na przykład na tarasie, w miejscach, w których uprawiamy sporty.

  Sztuczne trawy do ogrodu – dlaczego warto z nich skorzystać?

  Aby przedłużyć ich trwałość, warto postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Dodatkowo, trawę można zwinąć na zimę i rozłożyć ją ponownie wiosną – w ten sposób możemy wydłużyć jej wytrzymałość i uniknąć zabrudzenia przez smog.

  3. Sztuczne trawy do ogrodu – estetyczny efekt

  Wiele osób uważa, że sztuczna trawa tak naprawdę nie wygląda naturalnie. Jednak aktualnie w sprzedaży znajdziemy wiele świetnych traw syntetycznych, które do złudzenia przypominają te naturalne!

  Takie trawy do ogrodu ozdobne wysokiej klasy, które zaliczane są do segmentu premium, wykonane są z materiałów doskonale imitujących naturalne trawy. Stosuje się wtedy różne odcienie włókien oraz ich zróżnicowane długości i grubości, by kobierzec wyglądał efektownie.

  Niestety, za najpiękniejsze trawy do ogrodu musimy zapłacić dość dużo. Cena za sztuczne trawy jakości premium wynosi nawet powyżej 100 złotych za metr kwadratowy.

  Jeśli chcemy dowiedzieć się, ile dokładnie może nas kosztować sztuczna trawa do ogrodu cena dostępna jest na stronach sklepów i producentów.

  4. Sztuczne trawy do ogrodu – bezpieczne dla dzieci

  Warto także wskazać, że sztuczna trawa doskonale nadaje się do ogrodu, w którym bawią się dzieci. Można korzystać z niej od razu – nasiona trawy do ogrodu nie są potrzebne do wysiewu, nie trzeba czkać na wzejście trawy i pielęgnować jej, a potem reperować, gdy zostanie uszkodzona.

  Wysokiej jakości trawy sztuczne są miękkie i przyjemne w dotyku – nie kłują w stopy, dlatego można korzystać z nich także boso.

  bc9381b35b46c6c94e93102e0e6d41c2d6f48571.jpg
  Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych - w dniach 20-22 kwietnia 2019 r. - ruch autobusów będzie ograniczony następująco:
  Drukuj
  PDF

  Dzisiaj po godzinie 4 rano na drodze krajowej nr 1 miał miejsce pożar samochodu ciężarowego. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

  Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar ciągnika rozprzestrzeniający się na jego naczepę. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Samochód ciężarowy przewoził artykuły spożywcze - palety z sokami w plastikowych pojemnikach o pojemności 200ml.

 • Świąteczne życzenia

  Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztofa Herzyka oraz Zastępców mł.insp. Krzysztofa Gałuszki i mł.insp. Grzegorza Jakubca z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy..

 • Na przejściu dla pieszych wskoczył na samochód. Chuligan został zatrzymany

  Policjanci z bielskiej trójki zatrzymali 36-letniego bielszczanina, który na przejściu dla pieszych na Osiedlu Złote Łany uszkodził osobowe Volvo. Mężczyzna wskoczył na maskę samochodu, który przepuszczał go na pasach, jak się okazało był nietrzeźwy. Miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi. Po nocy spędzone w policyjnym areszcie wandal usłyszał zarzuty. Za przestępstwo grozi mu do 5 lat za kratkami. Będzie też musiał zapłacić za wyrządzone szkody, oszacowane na blisko tysiąc złotych.

 • O czym warto pamiętać, żeby spokojnie spędzić Święta Wielkanocne

  Święta Wielkanocne to czas spędzany z rodziną i najbliższymi. Bardzo często wiąże się on z wyjazdami wszystkich domowników i pozostawieniem pustego domu lub mieszkania na kilka dni. Co zrobić, aby po powrocie dobrze wspominać świąteczną podróż ?

 • Policjanci ze Szczyrku odzyskali utracony samochód i pieniądze

  Mundurowi ze Szczyrku odzyskali pochodzącego z przestępstwa Opla wartego ponad 5 tys. euro. Zatrzymany 35-latek jechał samochodem kiedy został zatrzymany do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu samochodu – zarejestrowanego w Austrii – w policyjnej bazie okazało się, że został on przywłaszczony. Mężczyzna miał w aucie jeszcze blisko 3 tys. euro gotówki, również pochodzącej z przestępstwa oraz narkotyki.

 • Hale namiotowe używane, sposobem na oszczędności

  Na rynku można zauważyć, coraz to większe zainteresowanie halami namiotowymi. Ich popularność rozkwitła, wraz z momentem pojawienia się trendu na imprezy plenerowe. Różnorodne koncerty, festiwale, eventy firmowe, czy wesela, nie mogły odbyć się bez dobrego namiotu. Jednakże, ich wykorzystanie jest bardzo szerokie i nie jest związane wyłącznie z branżą rozrywkową. Na koncerty, lub inne tego typu imprezy, organizatorzy zazwyczaj decydują się na wynajem namiotów imprezowych. Jednak w branży przemysłowej i handlowej zdecydowanie większą popularnością cieszy się hala namiotowa używana. Można ją mieć na własność i nie ponosić jednocześnie zbyt dużych kosztów. Firmy, które potrzebują magazynów, garaży czy przestrzeni produkcyjnej, sięgają po takie właśnie rozwiązania, które pozwalają na spore oszczędności.

  Gdzie zakupić hale namiotowe używane?

  Miejsc, gdzie można znaleźć oferty sprzedaży namiotów używanych, jest mnóstwo. Jednakże hala namiotowa używana z olx, nie zawsze powinna być produktem wartym uwagi. Przy zakupie towarów używanych, warto kierować się zasadą, że źródło ma znaczenie. Wiarygodny sprzedawca, to podstawa bezpiecznych zakupów. Nie można postępować pochopnie i zwracać uwagę jedynie na cenę, ponieważ może być to zgubne. Namiot halowy używany, najkorzystniej i najbezpieczniej zakupić u renomowanych sprzedawców, takich jak firma PS NAMIOTY HALOWE. Jest to producent namiotów, który profesjonalnie zajmuje się ich wynajmem, oraz sprzedażą nowych modeli. Dlatego też, można mieć pewność, że nie jest on oszustem. Ponadto, wszystkie hale magazynowe używane, które trafiają do sprzedaży, są uprzednio dokładnie sprawdzane, konserwowane i w razie konieczności naprawiane. Nie ma obaw, że zakupiony produkt nie będzie trwały i posłuży tylko tymczasowo. Zakup w takim miejscu, jest w pełni bezpieczny i daje gwarancje zadowolenia.

  Bogata oferta sprzedaży

  Firma, o której mowa, nie ma stałej oferty modeli używanych. Przyczyna jest bardzo prosta, modele wystawione, jako używane- uprzednio są wykorzystywane do wynajmu. To, co jest sprzedawane, zależy od bieżącej dostępności. Najczęściej wzrost ofert pojawia się po sezonie, czyli w okresie jesiennym. Są one stale aktualizowane, ale trzeba być uważnym, ponieważ cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można spotkać halę namiotową 10x15 używaną, a w innym momencie używaną halę namiotową 20x40. Jedno jest pewne: większość modeli, jest bardzo krótko eksploatowanych, czasami nawet kilka miesięcy, dlatego nie trzeba obawiać się o ich jakość i trwałość. Namiot magazynowy używany, to produkt wykonany z tych samych, wysokogatunkowych materiałów, co namiot halowy nowy. Zastosowana technologia produkcji jest identyczna, a konstrukcja w niczym się nie różni. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby oszczędzić, mogą śmiało skorzystać z propozycji od PS NAMIOTY HALOWE.

  Hale magazynowe dla firm

  Namiot magazynowy zamiast klasycznych murowanych magazynów, będzie doskonałym pomysłem, który dodatkowo obniży koszty i pozwoli firmie na pełną mobilność. Takie rozwiązania, są coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców. Są one innowacyjne, ich montaż przebiega łatwo i szybko, a w razie konieczności, nie ma problemów przeniesieniem konstrukcji. Pojawia się dodatkowa przestrzeń. Która może być wykorzystana przez firmę na dowolne potrzeby. Co więcej, nie trzeba się martwić, gdy produkcja się powiększa. W takim momencie, sprawdzi się modułowa struktura, która ułatwia poszerzenie obecnie istniejących hal magazynowych o dodatkowe przestrzenie. Nie jest ważne, czy właściciel zdecyduje się na halę namiotową używaną, na nową, czy też na wynajem. Najważniejszym jest to, aby docenić jakość i solidność, które gwarantują cenione firmy, a wśród nich PS NAMIOTY HALOWE.

  W sprzedaży możemy znaleźć szeroką gamę kłódek. Wśród nich znajdują się także kłódki szyfrowe, czyli wyposażone w zamek z szyfrem. Czy takie kłódki są bezpieczne i można wykorzystać je do ochrony wartościowych przedmiotów?

  Kłódka jest bardzo dobrym zamiennikiem zamka. Kłódki szyfrowe są dodatkowo łatwe w obsłudze, ponieważ nie trzeba korzystać wtedy z klucza do ich otwierania i zamykania – wystarczy tylko zapamiętać kod.

  Dzisiaj do wyboru mamy wiele różnych modeli kłódek – znajdziemy je także w specjalistycznych sklepach, na przykład w sklepie Dobre-zamki.pl.

  Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, czy kłódka z szyfrem rzeczywiście może być dobrym zabezpieczeniem, na przykład garażu, walizki czy skrzyni. Jak jest naprawdę?

  Kłódki szyfrowe – ważna jest konstrukcja

  Generalnie, kłódka na szyfr także może stanowić bardzo skuteczne zabezpieczenie różnego rodzaju mienia. Musimy jednak pamiętać o tym, że ważna jest konstrukcja kłódki, która decyduje o jej poziomie ochrony.

  Gdy kłódka z szyfrem jest wykonana z niskiej jakości materiałów, wtedy ryzyko jej uszkodzenia jest znacznie większe. Taka kłódka może być przecięta z użyciem różnego rodzaju narzędzi, a także może być uszkodzona mechanicznie, na przykład młotem, kombinerkami, elektronarzędziami.

  Wobec tego nawet wtedy, gdy naszym zakupem będzie kłódka szyfrowa 8 cyfrowa, ale jej konstrukcja nie będzie wystarczająco solidna, wtedy możemy narazić się na utratę naszego wartościowego mienia.

  Najlepiej, aby nasza kłódka była wykonana z solidnych, ciężkich materiałów – mosiądz, stal czy żeliwo sprawdzają się wtedy najlepiej. Jej pałąk powinien być także odpowiednio gruby, aby nie można było łatwo go przeciąć. Zwróćmy też uwagę na jego długość – najlepiej, aby kłódka nie miała dużych luzów, ponieważ wtedy można łatwiej przeciąć jej pałąk.

  Czy kłódki szyfrowe są bezpieczne?

  Kształt korpusu jest kwestią drugorzędną i najlepiej dopasować go do miejsca montażu – do wyboru mamy takie modele jak łódka prostokątna, kłódka walcowa szyfrowa czy też kłódka szyfrowa okrągła.

  Kłódki szyfrowe – postaw na uznane marki

  Jeżeli chcemy, aby naszego mienia strzegła kłódka szyfrowa, wówczas warto postawić przede wszystkim na modele od uznanych producentów. Wysokiej jakości kłódki wyposażone w szyfr zapewniają lepszy poziom ochrony niż te, które oferowane są przez mało znanych producentów.

  Przykładowo, dobrym wyborem będzie kłódka szyfrowa LOB, Abus czy też kłódka szyfrowa Yeti. Wprawdzie za takie kłódki trzeba będzie zapłacić więcej, ale wtedy mamy pewność, że otrzymujemy produkt, który rzeczywiście będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.

  Koszt dobrej kłódki szyfrowej to najczęściej od około 30 do 50 złotych za kompaktowe modele, ale w sprzedaży możemy znaleźć również kłódki o wyższych cenach – są to głównie bardziej masywne modele, które są przeznaczone do zabezpieczania garażu, skrytki, komórki.

  Zatem wtedy, gdy zależy nam na bezpieczeństwie, najlepiej unikać kłódek od mało znanych producentów – takie modele nie będą w stanie zapewnić nam odpowiedniego poziomu ochrony. Lepiej zapłacić więcej za takie kłódki, które rzeczywiście są solidne i mogą dać właściwą ochronę przed włamaniami.

  Podsumowując, także kłódki z zamkami szyfrowymi mogą być bezpieczne. Wszystko zależne jest jednak od tego, jaki model wybierzemy. Gdy liczy się skuteczna ochrona, nie warto oszczędzać i zamiast najtańszej kłódki lepiej wybrać taką, która będzie mogła zapewnić nam optymalny poziom zabezpieczenia na długi czas.

  aa58ac6248601b417ef94ede335d25781eaf72d6.jpg
  Dostępne jest już najnowsze wydanie specjalne Magazynu Samorządowego. Podsumowuje ono najważniejsze wydarzenia w pierwszym kwartale 2019 r.
  36cbc1402edbeb68db885b14d5777e36ce70d508.jpg
  Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na 46. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. Rajd zaplanowano na 28 kwietnia br.
 • Policyjni wywiadowcy skuteczni w zwalczaniu przestępczości narkotykowej

  Policyjni wywiadowcy z bielskiego wydziału prewencji zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu bielskiego, w wieku 18 i 19 lat, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Policjanci zabezpieczyli ujawnione przy mężczyznach narkotyki. W Bielsku-Białej przy jednym z centrów handlowych mundurowi z wapienickiej prewencji zatrzymali 17-latka z Czechowic-Dziedzic, który miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.