Policja Bielsko-Biała: Awanturował się na klatce schodowej, okazało się, że był poszukiwany

1 min czytania

Policjanci z bielskiej jedynki” zatrzymali 55-letniego bielszczanina poszukiwanego przez prokuraturę. Stróży prawa wezwali sąsiedzi, którym przeszkadzało zachowanie nieproszonego gościa na klatce schodowej. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że ukrywa się przed organami ścigania.

W poniedziałek kilka minut po godzinie 10 dyżurny pierwszego komisariatu został zaalarmowany przez mieszkańców bloku przy ulicy Dmowskiego o intruzie, który awanturował się na klatce schodowej, miał to być bezdomny mężczyzna, który przez domofon niepokoił mieszkańców. Kiedy na miejsce przyjechali mundurowi i wylegitymowali 55-latka, okazało się, że jest poszukiwany przez gorlicką prokuraturę. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań w celu wykonania z nim czynności procesowych, których chciał uniknąć, ukrywając się przed organami ścigania.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, bielsko.slaska.policja.gov.pl/ka2/informacje/wiadomosci/328306,Awanturowal-sie-na-klatce-schodowej-okazalo-sie-ze-byl-poszukiwany.html

Autor: krystian