Dzielnicowy z bielskiej „dwójki” wspólnie ze strażnikiem miejskim zatrzymali wczoraj 62-letniego mężczyznę, podejrzanego o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 700 zł. Skradzione mienie odzyskano. Zatrzymany jest już po zarzutach. Za przestępstwo to grozi mu do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w połowie października w jednym z hipermarketów przy bielskiej ul. Andersa. 37-letni bielszczanin tylko na moment odłożył aparat telefoniczny na ladę. Chwilę jego nieuwagi wykorzystał rabuś. Przywłaszczył telefon marki Huawei o wartości 700 zł. Zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Policjanci wraz z pracownikami ochrony ustalili tożsamość sprawcy. Wczoraj 62-latek został zatrzymany. W czasie jego przeszukania mundurowi odnaleźli skradzione mienie.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.