fa940de334e13e83cc244dd860f7ab2016e1bfd6.png
"Dzień Otwarty" odbędzie się 28 marca 2019 roku, w godzinach od 9:00 do 15:00, w budynku przy pl. Opatrzności Bożej 18 (dawny budynek Urzędu Stanu Cywilnego).
 • V Ogólnopolskie zawody narciarskie dla funkcjonariuszy Policji

  Na terenie Stacji Narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach w dniach 14-15 marca br. rozegrane zostały V Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla funkcjonariuszy Policji, objęte patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

 • Pijany kierowca doprowadził do kolizji

  Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, którego sprawcą był nietrzeźwy kierowca dostawczego renaulta. Do zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów. 37-letni kierowca utracił panowanie nad samochodem, przejechał rondo na wprost i uderzył w przydrożny mur. Badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik ponad 2 promili alkoholu.

 • Zatrzymany za pobicie i groźby

  Policjanci z Kobiernic zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o pobicie i groźby karalne. Zatrzymany usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za przestępstwa te grozi mu do 2 lat za kratami.

 • Pozycjonowanie stron internetowych – obalamy największe mity!

  Pozycjonowanie stron internetowych to dziedzina, w której pojawia się wielu „ekspertów”, nie mających w gruncie rzeczy zbyt dużej wiedzy na temat tego jak działa SEO i co należy zrobić, aby pozycja strony w Google była wysoka. I to właśnie oni szerzą często powielane mity SEO, które wprowadzają w błąd właścicieli stron internetowych, a w konsekwencji – uniemożliwiają im uzyskiwania odpowiednich wyników. Czas rozprawić się z tymi najczęściej powtarzanymi mitami – raz na zawsze!

  Pozycjonowanie stron internetowych – 5 najczęściej powielanych mitów

  Mit 1 – Dużo słów kluczowych = wysokie pozycje

  Wszyscy, którzy interesujemy się SEO od wielu lat, pamiętamy dobrze czasy, w których to właśnie ogromne ilości słów kluczowych, umieszczone na stronach internetowych, dawały wysokie pozycje strony w Google. Nie liczyła się za bardzo treść, linki można było „zbierać” z niskiej jakości stron zapleczowych, a wypromowanie się do TOP-ów było naprawdę proste. Jednak czasy się zmieniły, a pozycjonowanie stron internetowych wygląda dzisiaj zupełnie inaczej.

  I oczywiście błędem byłoby powiedzieć, że ilość słów kluczowych nie ma znaczenia – ma, ale nie gwarantuje tego, że ich duże nagromadzenie da odpowiednie wyniki w SEO. Wręcz przeciwnie – algorytmy Google bardzo mocno skupiają się na wyłapywaniu spamu w Internecie, dlatego zbyt duże nagromadzenie keywordsów w witrynie, może wiązać się z karami algorytmicznymi. A to sprawi, że pozycjonowanie strony WWW będzie znacznie utrudnione.

  Mit 2 – Linki sponsorowane mają bezpośredni wpływ na lepsze SEO

  Wiele osób uważa, że prowadzenie kampanii Google Ads ma bezpośredni wpływ na SEO. Wystarczyłoby więc, że uruchomiłbyś kampanię linków sponsorowanych, a pozycje Twojej witryny automatycznie skoczyłyby do góry. Niestety – jest to nieprawda i Google Ads nie wpływa bezpośrednio na pozycjonowanie stron internetowych.

  Tutaj jednak również jest haczyk – kampanie linków sponsorowanych mogą bowiem wpływać na SEO pośrednio, np. zwiększając ruch na stronie albo poprawiając współczynnik klikalności. Branie ich jednak za jeden z czynników rankingowych jest absolutnie błędne.

  Mit 3 – Dobry content sam wypozycjonuje stronę

  Każdy specjalista SEO doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczową rolę we współczesnym pozycjonowaniu odgrywają wysokiej jakości treści, znajdujące się na stronie internetowej. Jednak opieranie pozycjonowania wyłącznie na nich jest dużym błędem. SEO jest bowiem skomplikowane, a pozycjonowanie stron internetowych to proces niezwykle złożony, który opiera się nie tylko na contencie, ale również wyrażeniach kluczowych, linkach, meta tagach i wielu innych czynnikach. Dobry content pomoże więc w tym, by pozycja w Google była wyższa, ale nie wypozycjonuje strony samodzielnie.

  Mit 4 – Pozycjonowanie z automatem da mi pożądane efekty

  Z miesiąca na miesiąc powstają nowe systemy, których zadaniem jest zautomatyzowanie procesu SEO. Ich zadaniem jest generowanie treści, linków, meta tagów i wielu innych aspektów, na których opiera się skuteczne SEO. Niestety – korzystanie wyłącznie z nich, bez własnej ingerencji i odrobiny pracy, włożonej w promocję strony internetowej, nie da Ci kompletnie nic. A być może spowoduje nawet spadki pozycji. Pozycjonowanie strony WWW musi być przeprowadzane przy udziale wiedzy i doświadczenia specjalisty, bo bez tego znalezienie się w TOP 3 Google będzie niemożliwe.

  Mit 5 – Pozycjonowanie stron samemu lepsze niż z agencją SEO

  Ograniczenie kosztów, pełna kontrola nad procesem pozycjonowania i szybka nauka – to wszystko głoszą zwolennicy samodzielnego pozycjonowania stron, którzy uważają, że do dobrej promocji witryny WWW nie jest potrzebny specjalista. W końcu mamy książki, Internet stoi specjalistycznymi artykułami, a wspomóc nas mogą automaty, prawda? Nie, nie jest to prawdą. Pozycjonowanie stron internetowych jest skomplikowane i złożone, wymaga doświadczenia i dużej ilości wolnego czasu, dlatego jeżeli chcesz sam zadbać o SEO swojej witryny WWW, możesz liczyć się z nieuniknioną porażką.

  Zawód adwokata – najważniejsze pytania i odpowiedzi

  Prawo dla wielu z nas stanowi wielką tajemnicę – ilość jego gałęzi, język ustaw i norm prawnych oraz brak codziennej styczności z kwestiami prawnymi sprawia, że staje się ono bardzo skomplikowane. Dlatego tak istotną rolę odgrywa w życiu każdego z nas wrocławski adwokat, który jest w stanie nie tylko odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, ale również godnie reprezentować nas w różnego rodzaju sprawach. Oto najczęściej zadawane pytania związane z pracą adwokata i oczywiście odpowiedzi na nie.

  Adwokat z Wrocławia – 6 najważniejszych pytań i odpowiedzi

  W czym pomoże mi adwokat?

  Adwokat z Wrocławia to specjalista, który jest w stanie reprezentować Cię w bardzo wielu sprawach i pomagać Ci na rozmaity sposób. Oczywiście w pierwszej kolejności, gdy poszukujesz adwokata, powinieneś sprawdzić, w czym specjalizuje się dana kancelaria adwokacka – może to być prawo rodzinne, karne, gospodarcze czy administracyjne – grunt, by specjalizacja ta odpowiadała Twoim potrzebom i pozwoliła Ci znaleźć godnego reprezentanta.

  Usługi adwokackie są bardzo szerokie, dlatego też niezależnie od tego, czy poszukujesz jedynie porady prawnej czy chcesz zyskać odpowiedniego reprezentacja w sprawie sądowej – możesz śmiało skontaktować się z kancelarią.

  Jak wygląda współpraca z adwokatem?

  Każda kancelaria adwokacka ma swoje standardy pracy, dlatego też współpraca może przebiegać odmiennie, jednak schemat jest zwykle dość podobny. Pierwszym etapem jest więc skontaktowanie się z wrocławskim adwokatem i umówienie się na wizytę w jego biurze. Następnie dochodzi do rozmowy, w której dokładnie przedstawiasz specjaliście sytuację, w jakiej się znalazłeś – dzięki temu będzie on mógł przekazać Ci odpowiednie porady prawne i rozpocząć działania, mające na celu rozwiązanie Twojego problemu.

  Na całym etapie współpracy otrzymywać będziesz od swojego mecenasa informacje dotyczące przebiegu sprawy oraz wskazówki odnośnie tego, jak się zachować i jakie dalsze kroki będą niezbędne, by sprawa zakończyła się dla Ciebie pozytywnie. Oczywiście podczas trwania procesu możesz zadawać pytania, a specjalista chętnie na nie odpowie – jest to bardzo istotne, ponieważ jako klient masz prawo poznać wszelkie zawiłości związane z przepisami.

  Czym różni się adwokat od radcy prawnego?

  To pytanie jest zadawane bardzo często i choć w większości krajów na świecie rozdział zawodów nie istnieje, u nas jest inaczej. Otóż okazuje się, że adwokat ma tę przewagę nad radcą prawnym, że może reprezentować swojego klienta w sprawach karnych, co znacznie poszerza zakres jego działań. Dlatego też poszukując reprezentanta na drodze sądowej w sprawie karnej, zdecydowanie postaw na adwokata.

  Czy adwokat udzieli mi porad prawnych?

  Jak najbardziej! Choć adwokaci kojarzą się z panami w garniturach, którzy najwięcej czasu spędzają w salach sądowych, ich praca jest dużo bardziej zróżnicowana. I oczywiście adwokat z Wrocławia w pierwszej kolejności udzieli Ci porad prawnych, a kiedy będzie to konieczne – poczyni kolejne kroki w Twojej sprawie. Jeżeli jednak masz tylko pytanie natury prawnej, możesz również śmiało skontaktować się z kancelarią, a ta odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości!

  Czy adwokat będzie reprezentował mnie przed sądem?

  Oczywiście – i to niezależnie od tego, w jakiej sprawie toczyć się będzie postępowanie. Co więcej – adwokat z Wrocławia może reprezentować Cię przed sądem w sprawach karnych, czego nie może robić radca prawny. Dlatego niezależnie od problemów, z jakimi się zmagasz, możesz być pewien, że zyskasz odpowiedniego reprezentanta.

  Czy adwokat jest drogi?

  Usługi adwokackie są specjalistyczne, więc ich cena zwykle nie jest niska, choć dla Ciebie najważniejsze powinno być to, że adwokat z Wrocławia w pełni indywidualnie wyceni usługę, jeszcze przed jej realizacją. Dzięki temu dokładnie dowiesz się ile i za co zapłacisz, w związku z czym podczas współpracy z kancelarią, nie będą na Ciebie czekały żadne nieprzyjemne i nieprzewidziane sytuacje.

  Pozycjonowanie stron to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi marketingu internetowego. Skutecznie wykonane, zapewnia wzrost liczby odwiedzin co przekłada się na liczbę konwersji. Nie jest to jednak rozwiązanie tanie, za profesjonalne usługi należy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie, a sam proces poprawy pozycji w internecie trwa miesiącami. Jak długo należy czekać na efekty pozycjonowania?

  Czynniki wpływające na pozycję w wyszukiwarce Google

  Pozycjonowanie stron to złożony i czasochłonny proces, na którego rezultaty trzeba poczekać. Dlaczego tak się dzieje? Algorytmy wyszukiwarki Google analizują ponad 200 czynników na podstawie których decydują o pozycji strony w wynikach wyszukiwań. Wiele z tych czynników, jak historia i staż domeny wymagają upływu czasu. Jakie czynniki wpływające na pozycję w internecie można wyróżnić?

  Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej?

  Domena

  Duże znaczenie w procesie pozycjonowania stron internetowych ma sama domena. Łatwiej jest poprawić pozycję witryny, która kilka lat istnieje już w sieci niż nowo powstałej strony internetowej. Jakie informacje na temat domeny analizują boty Google?

  • typ domeny,
  • historia domeny,
  • wiek domeny.

  Słowa kluczowe

  Pozycjonowanie polega na zdobywaniu wysokich pozycji na konkretne słowa kluczowe i frazy, dlatego odgrywają one ogromne znaczenie. Dla wyszukiwarki Google są one czymś absolutnie kluczowy, ponieważ pozwalają na wskazanie użytkownikowi tego czego szuka w danym momencie. Należy, więc zadbać o odpowiednie nasycenie strony słowami kluczowymi. Boty Google dużą uwagę zwracają szczególnie na tytuł i opis strony.

  Treść

  Im więcej wartościowej treści w danej witrynie tym lepiej. Zamieszczając unikalne i eksperckie teksty na swojej stronie internetowej budujesz w oczach Google wizerunek wiarygodnej witryny a także masz szansę na pozyskanie wielu dobrych jakościowo linków (link building) przychodzących. Warto pamiętać, że pojęcie ‘treści’ nie odnosi się jedynie do blogowych artykułów. Należy zadbać również o właściwe opisy produktów czy też usług zwłaszcza prowadząc sklep sklep internetowy.

  czas trwania pozycjonowania stron www w sieci

  Optymalizacja

  Techniczna optymalizacja stron również ma ogromne znaczenie dla jej pozycji. To jakie elementy funkcjonowania witryny należy poprawić powinien wskazać skutecznie wykonany audyt SEO. Jakie techniczne elementy mają znaczenie przy pozycjonowaniu stron?

  • szybkość ładowania,
  • optymalizacja grafik,
  • mapa strony.

  Frazy i słowa kluczowe mają znaczenie

  Ogromny wpływ na czas pozycjonowania strony mają wybrane przez klienta frazy i słowa kluczowe. W dużej mierze zależą one od branży, w której działa firma oraz produktów czy usług, które oferuje. Przykładem wysoce konkurencyjnej branży są np. kredyty i pożyczki. Zdobycie wysokiego miejsca w rankingu firm w tej branże może zająć kilkanaście miesięcy, ponieważ działania konkurencji są bardzo intensywne.

  Jeżeli prowadzisz mały, lokalny biznes w pierwszej kolejności powinieneś skorzystać z pozycjonowania lokalnego. Prowadząc salon fryzjerski w Krakowie raczej nie liczysz na klientów z Warszawy prawda? Local SEO będzie w tym przypadku rozwiązaniem skuteczniejszym a przede wszystkim tańszym niż pozycjonowanie strony na frazy ogólne. Oczywiście, liczba wyszukiwań może być wówczas mniejsza, ale sam zwrot z inwestycji dużo wyższy.

  Wybierz odpowiednią agencję!

  To chyba najważniejszy punkt. Rynek agencji SEO pełen jest firm oferujących szybką poprawę pozycji lub gwarancję miejsca w TOP 3 już po kilku tygodniach. Nie tędy droga! Większość z tych firm stosuje nieetyczne techniki, których używanie może narazić witrynę na otrzymanie kar. Profesjonalnie prowadzone działania SEO wymagają czasu, ale zapewniają stałą poprawę pozycji oraz dużą jej stabilność. Korzystaj, więc tylko z usług firm z doświadczeniem.

  To właśnie od tego jakie wybierzemy drzwi, będzie sporo zależało, jakiego charakteru nabierze dane pomieszczenie. Aby więc decyzja była przemyślana, trzeba należycie podejść do tej kwestii i dokonać odpowiedniego wyboru. Nie mniej istotne jest to, na jakie okucia do drzwi postawimy, muszą one pasować do całości wizualnie, ale i też konstrukcyjnie.

  To czy wybierzemy drzwi przeszklone czy nie, laminowane czy fornirowane, prawe czy lewe – jest bardzo istotne, natomiast nie tylko to będzie warunkiem odpowiedniego wyboru. Ważne jest też przecież , czy będą one współgrać z aranżacją wnętrza oraz czy będą spełniać swoją funkcję. Jako, że często bywa tak, że to te najmniejsze elementy odgrywają główną rolę, podobnie wygląda to i w tym wypadku. Należy rozważyć jakie wybierzemy okucia do drzwi, czyli zawiasy, klamki, zamki i inne akcesoria.

  Odpowiednie zawiasy i zamek

  Niestety, wbrew wszelkim pozorom, kupno drzwi nie jest wcale banalną sprawą. Trzeba do tego podejść bardzo poważnie, a zacząć wypada od tego, na jakie postawimy skrzydło drzwiowe. Natomiast jest to wyłącznie podstawa, która wymaga odpowiedniej ościeżnicy i okucia do drzwi.

  Zamek na klucz lub z blokadą i zawiasy czopowe, bardzo często są już wliczone w cenę samego skrzydła. Można także dodatkowo zdecydować się na nakładki, które świetnie zamaskują zawiasy do drzwi. Trzeba dobrze zastanowić się nad ich barwą, ponieważ jeżeli nie będzie ona współgrać z klamką i zamkiem, całość nie będzie dostatecznie estetyczna.

  Możliwym wariantem jest także wybór zawiasów brzprzylgowych. Dzięki nim, możliwe jest doskonałe dopasowanie skrzydła z ościeżnicą. W związku z tym, kiedy drzwi są zamknięte, zawiasy te są całkowicie niewidoczne. Jest to rozwiązanie, które zaleca się do minimalistycznych, nowoczesnych ale też i industrialnych aranżacji. Można również postawić na bardziej klasyczne wyjście, czyli zawiasy widoczne przy zamkniętych drzwiach. One również potrafią ubogacić charakter pomieszczenia. Jeżeli nasze wnętrza są proste, bez żadnych ekstrawaganckich elementów – sprawdzą się idealnie.

  Wybór klamki do drzwi

  Wydaje się, że zbędne jest przypominanie o tym, jak istotnym elementem każdych drzwi jest klamka. Pojawia się zatem pytanie, co liczy się podczas ich wyboru. Czy jest to sam design, a może istnieją jakieś inne kwestie?

  Po pierwsze, klamka powinna posiadać bardzo solidną konstrukcję, a żeby tak było, musi być ona wykonana z wysokojakościowych materiałów. Oprócz tego, że powinna być wygodna w użytku, warto by dobrze komponowała się też z wnętrzem. Nie należy oszczędzać na tym elemencie, ponieważ jak wiadomo, jest to część drzwi, która używana jest niezwykle często.

  Przeglądając oferty renomowanych firm, które produkują okucia do drzwi, spotkamy się z bardzo szerokimi wyborem klamek. Mogą być to klamki matowe, niklowane, błyszczące, patynowe, a jeżeli chcemy postawić na ekstrawagancję – nawet i pozłacane. Co często podkreśla się podczas wyboru klamek, powinny one zgrywać się kolorystycznie z zawiasami do drzwi.

  Niemal nieograniczone możliwości istnieją także, jeżeli chodzi o design klamek. Nie tylko barwy, ale też i kształty mogą być bardzo różne. Stąd też, posiadając wystrój o tradycyjnym charakterze, warto postawić na proste i klasyczne klamki, lub też stylizowane na stare. We wnętrzach minimalistycznych, sprawdzą się nowocześniejsze modele.

  W drzwiach przesuwnych nie stosuje się klamek, a inne okucia, które pozwalają na ich funkcjonalność. W tym wypadku, trzeba również pamiętać o dostosowaniu ich stylu oraz koloru, ponieważ niedopasowane elementy, mogą bardzo zaburzyć względy estetyczne całego pomieszczenia.

  Jako, że obecnie na rynku istnieje wiele firm, które produkują okucia do drzwi (co doskonale widać w sieci), klient ma niemal nieograniczony wybór produktów, w konkurencyjnych cenach. Należy jednak pamiętać o zasadach właściwego wyboru, gdyż w tej z pozoru prostej kwestii, czai się wiele pułapek, w które bardzo łatwo się złapać.

  Wybierając okucia do drzwi – kilka ważnych kwestii

  57e04911e0d85a8a5dcb3988c800294d2f0d1ac6.jpg
  Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej zaprasza na kurs: "Podstawy opieki nad chorymi u kresu życia" - adresowany do wszystkich zainteresowanych, a obowiązkowy dla chętnych do podjęcia wolontaryjnej działalności w Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej.
  c162d95aa6f7ac39ff19b53cadb8a877507a36f8.jpg
  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie, informuje o możliwości wystąpienia na obszarze naszego województwa od godz. 23:00 dnia 15.03.2019 do godz. 13:00 dnia 16.03.2019 silnego wiatru (stopień 1).
  6418c4d5572fb971e2b88adb4b345185eb7eab60.jpg
  Loteria skierowana jest do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za 2018 w Bielsku-Białej i wskazują w deklaracji podatkowej bielski adres zamieszkania - dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat...
  Drukuj
  PDF

  Siedemnaście zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj późnym wieczorem pożar na terenie firmy zajmującej się gospodarowaniem odpadami w Wilkowicach.

  Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, paliły się surowce wtórne w czterech boksach o wymiarach 5m x 5m x 4,5m. Działania strażaków w pierwszej fazie, polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz podaniu dwóch prądów wody na pożar. Z uwagi na możliwość rozwoju i rozprzestrzenienia się pożaru na kolejne boksy oraz pobliską halę na miejsce zadysponowano dodatkowe jednostki.

 • Podsumowanie działań "Pasy"

  Policjanci z bielskiej drogówki prowadzili wczoraj działania kontrolne „Pasy”. W czasie akcji mundurowi sprawdzali przede wszystkim, czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

 • Pożar składowiska odpadów w Wilkowicach

  Policjanci z komisariatu w Szczyrku wyjaśniają okoliczności w jakich wczoraj wieczorem doszło do pożaru na terenie firmy w Wilkowicach, która zajmuje się gospodarowaniem odpadami. Paliły się surowce wtórne składowane w 4 boksach.

 • Kodeksy dla uczniów

  Ponad 1500 „Kodeksów dla Ciebie” trafiło do nauczycieli wychowania komunikacyjnego w bielskich szkołach, dzięki zaangażowaniu Fundacji na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oraz policjantów z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy. Bogato ilustrowane książeczki ułatwią uczniom szkół podstawowych przygotowanie się do uzyskania karty rowerowej.

 • 88cdf9c49518e4195848b2f97c81e5f306baa97c.jpg
  Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Gazeta Wyborcza zapraszają do udziału w projekcie „Miasta Idei”, który ma za zadanie wypracowanie najlepszych rekomendacji dla miast województwa śląskiego.
  e4e624a914abf21b9f9e468e78804f0d56be8d75.jpg
  Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przypomina, że w lutym bieżącego roku zostało zlikwidowanych 21 miejsc postojowych zlokalizowanych bezpośrednio przed budynkiem Katedry pod wezwaniem św. Mikołaja w Bielsku-Białej.
  9fb5358dd1da90b69e6370eee1716f4cc3548388.jpg
  W 51. edycji do Nagrody teatralnej „Złote Maski” w województwie śląskim kandydują przedstawienia, których premiery miały miejsce w teatrach województwa śląskiego w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku.
 • Działania pn. PASY

  Dzisiaj, 14 marca br. policjanci ruchu drogowego prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Pasy”. W trakcie kontroli będą zwracać szczególną uwagę czy kierujący i pasażerowie stosują pasy bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w fotelikach lub innych urządzeniach przytrzymujących.

 • Ostrzegamy! Radzimy! Informujemy!

  Nie każdy, kto puka lub dzwoni do Twojego mieszkania, ma uczciwe zamiary. Sposobów, by wzbogacić się cudzym kosztem, jest wiele. Jeśli zachowasz ostrożność, masz szansę ustrzec się przed kradzieżą pieniędzy lub kosztowności.

 • 131117f474b1b26f43a5d17f50f0508569b62c75.jpg
  Od 15 marca do 15 kwietnia w Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro. Otwarcie wystawy zaplanowane jest na 15 marca na godzinę 18.00. Zdjęcia wystawione będą na licytację, a cały...