• Dzielnicowi z bielskiej trójki zatrzymali sklepowego złodzieja

  Sierż.szt. Kamil Tabiś i sierż. Sebastian Palowski z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-latka z powiatu bielskiego, który w jednym z centrów handlowych skradł odzież o wartości ponad 500 zł. Złodziej wpadł w ręce ochrony, która zauważyła podejrzane zachowanie jednego z klientów. Wezwani na miejsce stróże prawa pomogli odzyskać skradzione mienie i zatrzymali rabusia. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty kradzieży.

 • Śmierć w pożarze

  64-letnia kobieta poniosła śmierć w wyniku pożaru, do którego doszło w budynku mieszkalnym w Czańcu przy ul. Leśnej. Okoliczności, w jakich doszło do pożaru, pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci z komisariatu w Kobiernicach wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa.

 • Podziękowania dla oficera prasowego bielskiej Policji

  Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, insp. Krzysztofa Herzyka wpłynęły podziękowania dla podinsp. Elwiry Jurasz - oficera prasowego bielskiej komendy, za miłe i serdeczne przyjęcie niepełnosprawnego Patryka z Tychów. Patryk wraz ze swoją mamą podziękowali w liście za zorganizowanie i przeprowadzenie spotkania 23-latka z bielskimi stróżami prawa, pokazanie ich pracy oraz możliwość zwiedzenia budynku komendy.

 • Dzisiaj niemalże każda marka oferuje w swoich salonach nie tylko nowe, ale również używane samochody. Do dyspozycji mamy szeroką gamę modeli, które nadal są w kapitalnym stanie, mają niskie przebiegi i mogą posłużyć nam bez problemu przez kolejne lata. Taką ofertę ma także Volvo!

  Większość kierowców decyduje się na nabycie samochodu z drugiej ręki. Decydują przede wszystkim względy finansowe, ale również szeroki wybór modeli dostępnych od ręki, także tych z górnej półki.

  Znalezienie dobrego auta używanego może być jednak sporym problemem. Chociaż na rynku znajduje się dzisiaj wiele pojazdów, nie tylko z polskiej, ale i zagranicznej dystrybucji, to jednak wybranie tego idealnego może być wyzwaniem.

  Naprzeciwko oczekiwaniom klientów poszukującym dobrych aut bez ryzyka wyszły salony, które zaczęły sprzedawać nie tylko nowe, ale także używane pojazdy. Gdy chcemy je kupić w Warszawie, dobrą lokalizacją jest ulica Połczyńska salon samochodowy w tej lokalizacji może zaoferować nam pełną paletę pojazdów z drugiej ręki.

  Taką ofertę dla klientów ma także salon Volvo, który poprzez specjalny program Volvo Selekt oferuje używane samochody z gwarancją. Można znaleźć je także w salonie.

  Dlaczego warto odwiedzić salon samochodowy, gdy chcemy kupić auto używane? Sprawdź to już teraz!

  Połczyńska salon samochodowy – auta używane jak nowe

  Wielu kierowców obawia się kupna używanych pojazdów – gdy odwiedzimy jednak salon dealerski, nie musimy obawiać się o to, że zostaniemy oszukani przez nierzetelnego handlarza!

  Programy sprzedaży używanych samochodów, na przykład oferowany przez salon samochodowy Warszawa Połczyńska Volvo program Volvo Selekt, to specjalna propozycja dla wymagających.

  Salon prowadzi sprzedaż samochodów starannie wyselekcjonowanych – posiadających mniej niż 7 lat, a także o przebiegu niższym niż 150 000 kilometrów. To najlepszy sposób na kupno nowszego auta w niższe cenie!

  Każdy samochód przed wystawieniem na sprzedaż jest poddawany dokładnej kontroli sprawdzającej aż setkę różnych punktów. W przypadku konieczności wymiany części, Volvo używa jedynie tych oryginalnych. Dodatkowo, w samochodach przywraca się ustawienia fabryczne, a także aktualizuje się jego oprogramowanie.

  Dzięki temu nie musimy obawiać się o to, że samochód będzie w złym stanie technicznym!

  Chcesz kupić używane auto? Wybierz się do salonu samochodowego!

  Połczyńska salon samochodowy – gwarancja na używane auta

  To jednak jeszcze nie wszystkie zalety, które może zaoferować nam salon samochodowy Warszawa ul. Połczyńska, gdy zdecydujemy się na zakup modelu z drugiej ręki. Dodatkowo, na wybrany samochód możemy otrzymać gwarancję!

  Gwarancję na używane modele dealer najczęściej oferuje na pół roku albo na rok. Najlepiej, aby gwarancja nie miała limitu kilometrów i obowiązywała nie tylko w Polsce, ale także poza krajem, gdy podróżujemy za granicę – właśnie taką ofertę ma Volvo.

  Gdy pojawią się usterki objęte gwarancją, wtedy bezpłatnie naprawi je dobry serwis Volvo Warszawa lub w innym mieście, w którym aktualnie przebywamy.

  Dodatkowo, wybierając samochód używany w programie Volvo Selekt, możemy wymienić go na inny o nie mniejszej wartości w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 kilometrów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Połczyńska salon samochodowy – ochrona Assistance

  Kupując samochód używany Volvo Warszawa Połczyńska salon samochodowy może także zaoferować nam kompleksową ochronę Assistance.

  Roczna usługa typu Assistance dostępna w ramach programu Volvo Selekt nie jest zwykłą pomocą drogową. Dzięki niej kierowca otrzymuje profesjonalną pomoc 24 godziny na dobę w Polsce i na obszarze całej Unii Europejskiej.

  Wsparcie to obejmuje szereg różnych sytuacji – od złapania zwykłej gumy w trakcie trasy aż do wypadków drogowych.

  Odwiedź już teraz salon samochodowy w Warszawie marki Volvo i sprawdź dostępne modele używanych aut!

  grafika
  Wydział Kultury i Sztuki ogłasza nabór do kolejnej edycji stypendiów Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki. Stypendia przyznawane są artystom i twórcom za szczególne działania artystyczne na rzecz naszego miasta...
  15af802e492fd7710ae0d9320cdecffb73762852.jpg
  Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „MIGAWKA”. Organizatorzy czekają na prace uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych...
  48017ee3827a2bbb918a6186d9002be4dacc2947.jpg
  18 maja 2019 r. w godz. 10.00-15.00 na terenie spółki ZIAD przed Hotelem „Dębowiec” w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 220, odbędzie się pierwsze na Podbeskidziu wydarzenie pod nazwą „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”.
 • Policyjni emeryci z odwiedzinami w bielskiej komendzie

  Członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z Żywca gościli w bielskiej komendzie. Emerytowanych stróżów prawa przywitał Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej, insp. Krzysztof Herzyk. Wizyta była okazją do wspomnień chwil spędzonych w służbie i wymiany doświadczeń ze starszymi, emerytowanymi kolegami. Część z nich służyła jeszcze w murach starej komendy przy ul. Rychlińskiego 17. Goście zwiedzili nowy obiekt komendy miejskiej.

 • grafika
  Przypominamy o obowiązku zamieszczenia przez organizacje pożytku publicznego zatwierdzonego sprawozdania finansowego oraz sprawozdania merytorycznego z działalności za cały 2018 r. w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego. Termin na...
  02b2c95c241818defb3ff513ba0fa1e69a7e2440.jpg
  19 maja odbędzie się 27. Bieg Fiata. Impreza organizowana jest pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Wojewody Śląskiego oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
  6fede7d1f8d0fb99259c081437ac8d3f8ddf69e4.jpg
  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie, informuje o możliwości wystąpienia od godz. 23:00 dnia 13.05.2019 do godz. 03:00 dnia 15.05.2019 intensywnych opadów deszczu (stopień 1).
  0427000164563defa549607829a8350d047ad9fe.jpg
  13 maja w Urzędzie Miejskim miała miejsce prezentacja systemu parkomatów, jakie w drugiej połowie br. zostaną zainstalowane w Bielsku-Białej.
  732b1245d5f62273b1b91b06a147d5316881a3bb.jpg
  14 maja 2019 roku (wtorek) o godzinie 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się VIII sesja VIII kadencji (2018-2023) Rady Miejskiej Bielska-Białej.
 • Policjanci uratowali życie zaginionej 17-latce

  Mundurowi z Kobiernic w ostatniej chwili odnaleźli zaginioną 17-latkę z powiatu bielskiego. Dziewczyna wyszła z domu z myślami samobójczymi i nie było z nią kontaktu. Po kilku godzinach nieprzytomną, przemokniętą i wychłodzoną nastolatkę znaleźli policjanci, którzy udzielili jej pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę ratownikom medycznym.

 • Uciekał przed policyjnym pościgiem torami kolejowymi

  19-letni bielszczanin, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policyjnym pościgiem, usłyszał już zarzuty. O jego brawurowej i niebezpiecznej jeździe stróżów prawa zawiadomił świadek. Kierowca swoją ucieczkę zakończył na torowisku kolejowym, gdzie porzucił pojazd. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. W ich efekcie 19-latek sam zgłosił się na Policję. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 8 lat więzienia.

 • 9df36c96069f2223972715b77e69ad0bd594990d.jpg
  12 maja br. odbędzie się druga edycja Biegu Charytatywnego - „Dla Autyzmu Na Niebiesko - Wzdłuż Rzeki Białej”. Celem wydarzenia jest zbiórka funduszy na statutowe potrzeby Krajowego Towarzystwa Autyzmu, Oddziału Terenowego...
  389a9f4b60443dd5c65e22f8ce53b9f2a96db23b.jpg
  Już po raz szósty podopieczni Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży „Parasol” oraz Radni Rady Miejskiej, pracownicy Urzędu Miejskiego i miejskich jednostek rozegrali mecz siatkówki pod hasłem „Mądrze, zdrowo, na...
  de3600192a0f33bf49064c4b27d9838ae8b79b9c.jpg
  W Bielskim Centrum Kultury odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 30-lecia powstania Bielskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.
  grafika
  Zgodnie z uchwałą nr LIX/1371/2010 Rady Miejskiej w Bielsku-Białej z dnia 31 sierpnia 2010 r. w sprawie sposobu konsultowania z organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach...
  f0680da7beec550e76d523c6f226034b65f7cb7b.jpg
  Na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zaprezentowano puchar Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.
 • Policjanci zatrzymali małżeństwo, które z kradzieży sklepowych zrobiło sobie źródło utrzymania

  Policjanci zatrzymali 27-latka i jego dwa lata młodszą żonę z powiatu suskiego, które w krótkich odstępach czasu okradło jeden z bielskich supermarketów na ponad 2 tysiące złotych. Złodzieje wpadli podczas zakupów kiedy kolejny raz próbowali wynieść ze sklepu markowe alkohole. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty kradzieży dokonanej czynem ciągłym.