• Kolejny raz oszuści dali o sobie znać

  W piątek, wczesnym popołudniem do mieszkania 99-letniej bielszczanki zapukała para oszustów podających się za pracowników spółdzielni. Oszuści weszli do mieszkania seniorki pod pretekstem remontu rur. Ich łupem padła gotówka bielszczanki. Apelujemy do Państwa – nie wpuszczajcie do mieszkań nieznajomych, bo nie zawsze mają czyste intencje!

 • Policjantka w drodze na służbę zatrzymała nietrzeźwego kierującego

  Policjantem jest się zawsze. Dowiodła tego funkcjonariuszka z wydziału prewencji bielskiej komendy, która w drodze na służbę zatrzymała nietrzeźwego motorowerzystę. 42-latek jechał całą szerokością drogi ekspresowej i miał w organizmie ponad 0,7 promila alkoholu.

 • W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów - „MotoBezpieczni”

  "MotoBezpieczni” po raz pierwszy zagościli na terenie Podbeskidzia. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści wspólnie z bielską drogówką i WORD. Impreza powstała z myślą o propagowaniu bezpiecznych zachowań na drodze wśród motocyklistów.

 • W ostatnim czasie producenci na właściwie każdym kroku starają się nam przedstawiać nowości. Wiadomo, że obecnie na rynku znajduje się ogromna ilość przeróżnego rodzaju produktów, a i tak wciąż wprowadzane są nowości. Z jednej strony daje to naprawdę bardzo wiele korzyści i możliwości, z drugiej mimo wszystko należy pamiętać o tym, że nie zawsze cena jest adekwatna do jakości samego produktu. Dlatego warto jest poważniej zastanowić się nad tym, jak sami podchodzimy do takich zakupów, by móc podjąć właściwa decyzję.

  Jaką blachę wybrać?

  Na czym się skupić?

  Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że mimo wszystko blacha aluminiowa powlekana odznacza się naprawdę bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, warunki atmosferyczne i tym podobne. Od czasu do czasu warto jest zainteresować się poszczególnymi możliwościami jakie dają producenci. W ten właśnie sposób, można będzie znaleźć produkty, o których jeszcze chwilę temu nie miało się pojęcia. Wiadomo, że blacha anodowana to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie pod właściwie każdym względem. Koniecznie należy zastanowić się nad tym, w jaki sposób do tej pory podchodziło się do tego zakupu. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie przede wszystkim to, by sprawdzić, jakie blachy aluminiowe anodowane są na rynku. W ten właśnie sposób można będzie sobie porównać, jak i sprawdzić jakie posiadają ceny. Nie od dziś wiadomo, że przede wszystkim to na cenie wiele osób się skupia, podczas gdy istnieje o wiele więcej możliwości. Czasami nawet jeśli nam się śpieszy, to jednak warto dać sobie więcej czasu. W ten właśnie sposób można będzie nie tylko zmienić swoje podejście do samego zakupu, ale również sprawić, że zakupiony towar będzie nam naprawdę długo służył. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie oczekiwania ma się względem takich zakupów, by wiedzieć, w jaki sposób do tego typu spraw podchodzić. 

  Wiadomo, że mimo wszystko blachy z aluminium to zawsze najwyższa jakość pod każdym względem. Od czasu do czasu na rynek wprowadzane są nowości, co oznacza, że jeśli ktoś ma takie życzenie, może z nich korzystać. Przede wszystkim jednak należy mieć na uwadze, że cena blachy aluminiowej jest zmienna, pomimo tego, że jej jakość jest naprawdę wysoka. Ludzie powinni mieć świadomość co do tego, w jak dużym stopniu to wszystko wpływa na późniejsze użytkowanie. Dlatego nawet wśród osób, które nie do końca wiedzą, jaki wpływ ma blacha aluminiowa powlekana na późniejsze użytkowanie można będzie zmienić swoje zdanie. Czasy się zmieniają, podejście ludzi również. Tak więc należy przede wszystkim dać sobie znacznie więcej czasu, by móc podjąć właściwą decyzję w optymalnym czasie. Jeśli ktoś zdecyduje się na skorzystanie z tego typu możliwości, będzie mógł przekonać się o tym, że jednak dla każdego znajdzie się coś właściwego. Warto zastanowić się nad pewnymi kwestiami już dzisiaj, by wiedzieć, że od nas samych naprawdę wiele będzie zależało. Po pewnym czasie można będzie całkowicie inaczej podejść do tego typu możliwości, by wiedzieć, w jaki sposób dokonywać zakupu. Warto pamiętać, że od tej jednej decyzji będzie zależało naprawdę wiele.

  Polacy coraz chętniej zgłaszają zapotrzebowanie na szybkim dom. Branża budownictwa przeszła w ostatnich latach prawdziwą rewolucją, dzięki której czas budowy znacznie spadł. Rozwija się technologia, materiały budowlane szybciej są coraz wyższej jakości, a sama metodologia prac dużo bardziej zaawansowana. Nawet przy takich zmianach, budowa domu jednorodzinnego trwa co najmniej kilka miesięcy. Co kiedy chcemy mieć swój dom już w dwa miesiące?

  O takim rozwiązaniu opowiadają nam właściciele firmy modulowydom.pl, którzy dostarczają na polski rynek innowacyjny produkt, jakim są domy modułowe. W tym artykule przybliżamy specyfikę tego rodzaju inwestycji, która zdobywa coraz większe uznanie. Obecnie domy wykonane z keramzytu możemy spotkać już w wielu miastach.

  Co to jest dom modułowy?

  Modułowe domy, na pierwszy rzut oka, niewiele różnią się od swoich klasycznych odpowiedników. Ich konstrukcja i wygląd są bardzo podobne, a podstawowe różnice polegają na sposobie budowania takiego domu. W większości projektów, 80% elementów budynku powstaje w specjalnych fabrykach. Elementy te następnie przewożone są na plac budowy, gdzie zostają połączone w całość.

  To rozwiązanie doskonale sprawdza się na trudnych terenach. Domy modułowe często pojawiają się na skarpach, skarpach, a także terenach podmokłych lub też takich, na których dominuje piasek. Co ciekawe, postawienie takiego domu jest możliwe również na … dachu już istniejącego budynku. Takie rozwiązanie również jest spotykane!

  Dom modułowy powstaje w fabryce - jak to wygląda?

  Jak wskazują nam pracownicy firmy modulowydom.pl - producenta kontenetów mieszkalnych, producenta pawilonów i domów modułowych - proces powstawania takiego budynku rozpoczyna się w hali produkcyjnej. To tam powstaje projekt, a przede wszystkim zdecydowana większość elementów, które następnie składają się na dom.

  Większość produkowanych w ten sposób domów swoim kształtem przypomina sześcian. W przypadku takiego rozwiązania, na plac budowy dostarczany jest budynek w jednym elemencie. Jego montażem w wyznaczonym miejscu zajmuje się specjalna firma, która najczęściej jest również producentem takiego domu. W sytuacji, gdy nasz projekt jest bardziej złożony i ma inny kształt niż sześcian, na placu budowy dokonuje się łączenie elementów.

  Specyficznie wygląda nie tylko sam proces budowy takiego, ale również etap jego projektowania - a w zasadzie brak tego etapu. Firmy mające w swojej ofercie domy modułowe, najczęściej oferują swoim klientom katalog z gotowymi projektami. W przypadku tego rozwiązania raczej rzadko korzysta się z indywidualnych projektów, ponieważ ich realizacja może okazać się bardzo kosztowna.

  Domy modułowe - hit w polskim budownictwie

  Gdzie znaleźć dom oferty domów modułowych?

  Jednym z branżowych liderów jest firma modulowydom.pl, która oprócz domów modułowych, ma w swojej ofercie kontenery mieszkalne, a także zajmuje się produkcją pawilonów. Na ich stronie można znaleźć kilkanaście ciekawych rozwiązań, w tym budynki o różnej powierzchni użytkowej. Znajdziemy zarówno domy małe, jak i większe obiekty mieszkalne.

  Ostatnią kwestią, którą należy rozstrzygnąć jest cena domu modułowego. Zależy ona od wielu czynników:

  • wielkość domu,
  • pozwolenie lub jego brak,
  • przeznaczenie,
  • marka producenta,
  • projekt własny, czy też katalogowy.

  Przeciętnie ocenia się, że cena domu modułowego, którego powierzchnia wynosi około 70 metrów kwadratowych wynosi od 50 do 70 tysięcy złotych. Za taką kwotę nie ma szans postawić klasycznego domu.

  Auta klasy premium – co to oznacza?

  Bardzo często możemy spotkać się z określeniem „auta premium” czy też „klasa premium”. Nie każdy jednak wie, czym dokładnie są samochody tego rodzaju. Co kryje się pod terminem „auta klasy premium”? Zapraszamy do sprawdzenia!

  Są luksusowe, efektownie wykończone, wyróżniają się świetnymi osiągami, a także natychmiast przyciągają wzrok, gdziekolwiek się znajdą – takie są auta klasy premium, które możemy zobaczyć również na ulicach polskich miast.

  Dzisiaj samochody premium to szeroka gama modeli, które produkowane są przez wiele marek, w tym między innymi są to marki BMW, Mercedes, Audi, Chrysler, Jaguar czy Volvo kombi, sedan, SUV czy hatchback to tylko niektóre warianty konstrukcyjne tych pojazdów.

  Takie samochody luksusowe można zakupić w wielu salonach, między innymi ich sprzedaż prowadzi salon samochodów luksusowych Volvo Car Nova z Łodzi.

  Czym jednak tak naprawdę są samochody zaliczane do klasy premium? Jakim segmentem są one określane? Czym różnią się od standardowych pojazdów? Sprawdź teraz!

  Auta klasy premium – jaki to segment?

  Najczęściej klasa premium zaliczana jest do segmentu F, czyli są to luksusowe limuzyny, które cechują się najlepszym wyposażeniem i podzespołami, w tym najmocniejszymi silnikami. Chociaż kojarzone są z dużymi pojazdami, na przykład jako kombi samochód, występują także małe auta klasy premium.

  Czasami wyróżnia się także dodatkowy segment F+, który odnosi się do samochodów ultraluksusowych, które wytwarzane są na indywidualne zamówienie klienta.

  W produkcji samochodów tego rodzaju przodują marki niemieckie – ich auta premium uznawane są za najlepsze na świecie.

  Przykładowe samochody klasy premium w segmencie F:

  • Mercedes-Benz klasy S
  • BMW serii 7
  • BMW serii 3
  • BMW serii 3
  • Audi A8
  • Jaguar XJ
  • Lexus LS
  • Volvo XC60
  • Volvo XC90

  Warto także wskazać, że samochody marki premium mogą zaliczać się również do sektora G. Sektor ten odnosi się do samochodów sportowych, a tym samym obejmuje dużą grupę pojazdów – najczęściej to konstrukcja dwudrzwiowa lub trzydrzwiowa Coupe.

  Samochody w segmencie G tworzone są po to, aby osiągać bardzo duże prędkości i szybkie przyspieszenia, podobnie jak w samochodach wyczynowych. Takie auta luksusowe przyciągają także uwagę swoim wykończeniem na najwyższym poziomie.

  Przykładowe samochody klasy premium w segmencie G:

  • BMW serii 6
  • Jaguar XK
  • Maserati GranTurismo
  • Porsche 911
  • Mercedes SLR
  • Lamborghini Aventador
  • Chevrolet Corvette
  • Bugatti 16.4 Veyron

  Oczywiście, powyższe przykłady to jeszcze nie wszystkie auta zaliczane do powyższych klas, ponieważ jest ich znacznie więcej.

  Dlaczego warto zdecydować się na auta klasy premium?

  Dzisiaj samochody klasy premium są bardzo popularne i chętnie wybierane, niemniej jednak mają wysokie ceny. Co więcej, musimy liczyć się z wysokimi kosztami ich utrzymania, na przykład części samochodowe Volvo będą wtedy dość kosztowne, podobnie jak naprawa Volvo wykonana w autoryzowanym serwisie.

  Najczęściej takie samochody kombi, hatchback, Coupe czy sedan kupowane są przez kierowców, którym zależy na osiągach. Volvo nowe i inne luksusowe marki mogą pochwalić się mocnymi silnikami dla wymagających.

  Także marki premium samochody to większe bezpieczeństwo. Stosowane w nich zabezpieczenia zapewniają lepszą ochronę kierowcy i pasażerów, niezależnie od tego, czy to auta kombi czy hatchback.

  Gdzie można kupić auta klasy premium?

  Chcesz kupić samochód premium? Odwiedź oferujące takie pojazdy salony samochodowe Łódź to jedno z wielu miast, gdzie są one dostępne. Między innymi tam kupimy luksusowe auto i części Volvo – lubianej marki ze Szwecji.

  Do wyboru są nowe auta Volvo części i akcesoria, a także luksusowe samochody używane w atrakcyjnych cenach. Takie używane auta klasy premium nadal są w kapitalnym stanie i mogą posłużyć na lata. Osoby, których nie interesują samochody Volvo używane, mogą kupić te nowe w niższych cenach na promocjach typu wyprzedaż rocznika – to wyprzedaż samochodów odbywająca się pod koniec roku.

  Do sprawdzenia swojej oferty zaprasza salon Volvo Car Nova – auta klasy premium Łódź. Zobacz ją już teraz on-line!

  Polskie morze nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Zainteresowanie wzbudzają przede wszystkim ruchome wydmy. W sezonie na przybrzeżnych plażach wyleguje się wielu turystów i to jak się okazuje – przybyłych nie tylko z Polski. Warto więc rozmyślając o urlopie, wziąć pod uwagę jeden z nadmorskich kurortów. W swoich rozważaniach i planach należy obowiązkowo uwzględnić nocleg. Pytanie tylko – jaki wybrać i w jaki sposób go szukać? Na co zwrócić uwagę?

  Warto planować pobyt z wyprzedzeniem

  Pobyt nad morzem najlepiej planować z wyprzedzeniem, gdyż w szczycie sezonu może być duży problem z dostępnością wolnych terminów. Tym bardziej osoby, które już dawno wiedzą, kiedy będą miały urlop, powinny rozejrzeć się za noclegiem dużo wcześniej. Bez względu na to, czy pod uwagę biorą hotel butikowy, prywatną kwaterę czy jeszcze inny nocleg, lepiej poszukiwaniami zająć się dużo przed wyjazdem. Zazwyczaj, kiedy nie ma wolnych terminów w najatrakcyjniejszych i tanich punktach, zainteresowanie zyskują również te miejsca, na które jeszcze niedawno nikt nie zwracał uwagi. Tak więc im wcześniej zarezerwuje się hotel na Kaszubach, tym lepiej. Po prostu jest większy wybór i możliwość szybszego znalezienia odpowiedniego noclegu.

  Jak szukać noclegu nad morzem?

  Można powtarzać do znudzenia, że hotel nad morzem to nie rzadkość. Takich obiektów jest dużo, a do tego dochodzą jeszcze prywatne kwatery, pensjonaty, domki, kempingi, hostele itd. jak wobec tego szukać noclegu? Jechać w ciemno? A może zarezerwować go wcześniej? Można ryzykować i jechać bez wcześniejszej rezerwacji, ale po co zaprzątać sobie głowę myślami, czy w ogóle znajdziemy jakiś pokój…, czy aby na pewno nie będziemy musieli wracać… Tak więc warto wcześniej zajrzeć do internetu i pod popularnymi hasłami hotel nad polskim morzem, nocleg w… i podać miejscowość, pokoje nad morzem itp. rozejrzeć się za wolnym terminem. W internecie można pozyskać bezpośrednie kontakty do poszczególnych obiektów noclegowych. Dlatego to jest najlepsza, najszybsza i przede wszystkim najwygodniejsza opcja znalezienia komfortowego noclegu spełniającego indywidualne oczekiwania.

  O czym pamiętać wybierając nocleg nad morzem?

  Hotel, domek, prywatna kwatera, a może kemping?

  Wybór obiektów noclegowych jest bardzo duży. Można przenocować w hotelu, domku, prywatnej kwaterze, a nawet w kempingu. Zależy to wszystko od indywidualnych upodobań i oczekiwań. Nierzadko też od finansów. Dziś za najwygodniejszą i najciekawszą opcję uznaje się hotele nad morzem. Turyści chętnie je wybierają dlatego, że mają atrakcyjną ofertę. Poza pokojem dostarczają szereg innych udogodnień i atrakcji. Trudno więc przejść obok zupełnie obojętnie. Z uwagi na to, że hotele nad morzem bałtyckim można teraz znaleźć szybko i wygodnie, coraz więcej osób decyduje się na ten wybór. Tym bardziej że jednak ich oferta jest znacznie atrakcyjniejsza i w takim obiekcie nie sposób się nudzić. Co prawda hotele bywają droższe, ale w takich sytuacjach cena właściwie nie zawsze ma tak duże znaczenie.

  Hotelu szukać prywatnie czy przez pośredników?

  Aktualnie luksusowy hotel nad morzem można znaleźć na wiele różnych sposobów. Zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem np. rozmaitych portali. Serwisy te prezentują oferty noclegu i atrakcji, podając zarazem obowiązującą cenę. Czasem jest atrakcyjniejsza niż u źródła, co wynika z wielu powodów. W każdym razie za pośrednictwem tych właśnie portali niekiedy naprawdę się opłaca. W ten sposób można znaleźć luksusowy hotel butikowy w rozsądnej cenie. Jeżeli chodzi o poszukiwania, warto je zacząć od internetu. Dziś nie trzeba wychodzić z domu, aby znaleźć komfortowy nocleg, zapoznać się z jego ofertą, zobaczyć jak wyglądają pokoje czy gdzie dokładnie znajduje się hotel. Wszystko można załatwić online, zarówno przez pośredników, jak i bezpośrednio. W ten sam sposób istnieje możliwość dokonania płatności, czy tylko częściowej wpłaty rezerwacyjnej. To, w jaki sposób i gdzie będzie szukał hotelu nad morzem, zależy wyłącznie od każdego z osobna. Jedna i druga opcja ma swoje wady, jak i zalety.

  Dealer mini cooper - jak znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie?

  Zastanawiasz się nad tym co zrobić aby znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie? Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z ciekawych i interesujących rozwiązań. Ku naszemu zdziwieniu wszystko przebiegło pomyślnie dzięki dealer mini cooper. Byliśmy zaskoczeni tym na jaką pomoc możemy liczyć. Wspólnie zdecydowaliśmy, że znajdziemy dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Na szczęście bardzo szybko odnaleźliśmy fachowców, którzy pomogli nam w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Poszukiwania trwały bardzo dużo. Niemniej jednak, zdecydowaliśmy się, że dealer mini okaże się świetnym wyborem. Dealer mini Warszawa sprawdził się w naszym przypadku doskonale. Teraz wiemy, że salon mini w Warszawie był doskonałą alternatywą.

  Salon mini Warszawa

  Zastanawiasz się jak wybrać odpowiedniego salon Dealer Mini cooper jeśli tak to doskonale się składa jak się okazuje jak się właśnie saloniku. Zawsze najlepszym rozwiązaniem. Niemniej jednak uważam że każdy wsiadać tego rodzaju rozwiązanie swoich zanadrzu jakieś 300 złotywaliśmy się na zmianę Auto Dealer mnie okazał się rozwiązania z samymi Warszawa okazał się świetnym obrońcą mi nie jest ale Serwis niej parę świetnym wyborem są Mini Warszawie bo mały do podjęcia tego typu decyzje nowe samochody mieniu obsesje to doskonały wybór nowe modele Mini staram się doskonałym wyborem dla ciebie i twojej rodziny jeśli chcesz dowiedziećI więcej na temat tego typu rozmowę doskonale się składa jakiś czas temu sami samochodu jak się bowiem okazało mogliśmy znaleźć w sobie odpowiednie rozwiązanie dzięki pomoc ekspertów nasi fachowcy pomogli nam znaleźć doskonały Auto w samej Warszawie salon Mini cooper Warszawa okazał się świetnym wyborem który pomógł nam raz dwa uporać się z problemami jakie do tej pory mieliśmy wyboru naszego wymarzonego auta jeśli macie tego typu pytania lub wątpliwości was też zaczerpnąć wiedzy od fachowca i dowiedzieć się więcej na ten temat Calum nie Warszawa to świetne rozwiązanie Dealer Mini cooper sprawdził się w każdym wydaniu i może go śmiało brać dla ciebie i twojej rodziny

  Dealer mini cooper

  Więcej na temat tego typu rozmowę doskonale się składa jakiś czas temu sami samochodu jak się bowiem okazało mogliśmy znaleźć w sobie odpowiednie rozwiązanie dzięki pomocy ekspertów nasi fachowcy pomogli nam znaleźć doskonały Auto w samej Warszawie salon Mini cooper Warszawa okazał się świetnym wyborem który pomógł nam raz dwa uporać się z problemami jakie do tej pory mieliśmy wyboru naszego wymarzonego auta jeśli macie tego typu pytania lub wątpliwości was też zaczerpnąć wiedzy od fachowca i dowiedzieć się więcej na ten temat Calum nie Warszawa

  Dealer mini

  To świetne rozwiązanie Dealer Mini cooper sprawdził się w każdym wydaniu i może go śmiało polecić dla ciebie i twojej rodziny chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyboru samochodu może dłuższego czasu nie może sama za siebie odpowiedniego rozwiązania ich tak to jest kiedy się składa serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami którzy pomogą wyborze właściwego rozwiązania dla ciebie i twojej rodziny jakiś czas temu sami staliśmy przed wyborem i znaleźć dla siebie świetne auto w samym centrum Warszawy ty też możesz znaleźć dla siebie o tej skorzystać z wyjątkowej okazji jaką przygotował dla ciebie salon Mini cooper Warszawy Bruda muzykę ciągle

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat niezbędnych informacji? Jeśli tak to doskonale się sklada. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi artykułami na łamach których dowiesz się właściwego rozwiązania.

  W dobrym salonie łazienek możemy dostać praktycznie wszystko, czego potrzebujemy do tego wnętrza. Co więcej, oprócz szerokiego asortymentu w sklepie tego typu możemy skorzystać także z dodatkowych usług!

  Zamierzasz wykończyć łazienkę w nowym mieszkaniu lub domu? A może chcesz wykonać kompleksowy remont? W takim przypadku salony łazienkowe będą mogły zaoferować Ci wszystko, czego potrzebujesz.

  Aktualnie salon łazienek może zaproponować swoim klientom pełną paletę produktów, w tym między innymi płytki ceramiczne, ceramikę i armaturę łazienkową, a także szeroką gamę akcesoriów. Co więcej, bardzo często salony świadczą także dodatkowe usługi dla swoich klientów – ma je w swojej ofercie salon Dekorus z Warszawy .

  Z jakich usług możemy skorzystać w salonach łazienkowych? Sprawdź teraz!

  Salony łazienkowe – projektowanie łazienek

  Jedną z najpopularniejszych usług oferowanych przez salony łazienek jest projektowanie łazienek. Jest to usługa polegająca na przygotowaniu projektu wnętrza na podstawie wybranych przez klienta produktów.

  Wówczas projekt łazienki zawierać może wszystkie elementy, na przykład takie, jak:

  • glazura, na przykład płytki Tubądzin Warszawa czy też płytki Paradyż Warszawa 
  • wanny
  • brodziki
  • kabiny prysznicowe
  • umywalki
  • toalety
  • bidety
  • armatura łazienkowa

  Pracownik salonu łazienkowego może przygotować także projekty łazienek uzupełnione o wizualizację. Oznacza to, że projekt będzie posiadał fotorealistyczne zdjęcia, które będą prezentowały wygląd łazienki po jej urządzeniu.

  Salony łazienkowe – transport materiałów

  Kolejną z popularnych usług, z której skorzystamy w salonie łazienkowym, jest usługa transportu. Salony dysponują własną flotą samochodów dostawczych i mogą zapewnić klientom szybką i sprawną dostawę pod wyznaczony adres.

  Salony łazienkowe – wykończenie łazienki

  Jedną z usług dostępnych w wybranych salonach jest wykończenie wnętrz – wówczas ekipy współpracujące z salonem wykończą łazienkę i zamontują wybrane przez klienta wyposażenie łazienek.

  W tym przypadku łazienka może być także tańsza w realizacji, ponieważ salon łazienkowy może naliczyć niższe opłaty za sprzedaż materiałów wraz z usługą montażową. To dodatkowy plus dla oszczędnych!

  Salony współpracują ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi, dlatego też klienci mogą liczyć wtedy na fachową pomoc związaną z wykonaniem łazienki. Prace prowadzone są najczęściej w krótkich terminach i można otrzymać na nie również gwarancję.

  Dokładne informacje dotyczące usługi wykończenia łazienki można uzyskać na stronach internetowych salonów lub bezpośrednio na miejscu.

  Salony łazienkowe – fachowa porada

  Nie możemy zapomnieć także o tym, że w salonie łazienek można skorzystać z profesjonalnej pomocy przy doborze najlepszych materiałów, na przykład takich jak płytki łazienkowe Warszawa  to jedno z wielu miast, gdzie skorzystamy z takiej usługi.

  Po wejściu do salonu możemy zatem sprawdzić dostępne ekspozycje łazienek, na przykład przygotowane z płytkami Paradyż Warszawa, a potem uzyskać fachową pomoc w doborze tych najlepszych od pracownika salonu.

  Podsumowując, w dobrym salonie łazienek możemy nie tylko zakupić potrzebne nam wyposażenie do tego pomieszczenia, ale także skorzystać z profesjonalnych usług dodatkowych, w tym między innymi z doradztwa, transportu, projektowania wnętrz oraz ich wykańczania. To sprawdzony wybór dla wymagających klientów!

  Salony łazienkowe – nie tylko sprzedaż wyposażenia do łazienek

  Drzwi przesuwne z powodzeniem są coraz częściej stosowane w nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie popularne są drzwi szklane, które są niezwykle estetyczne i eleganckie. Stanowią doskonałe dopełnienie zarówno nowoczesnych aranżacji wnętrz, jak i bardziej tradycyjnych wystrojów. Systemy przesuwne są bardzo pożądane w pomieszczeniach, gdzie zależy nam na uzyskaniu funkcjonalnych rozwiązań. Drzwi tego rodzaju sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych o małym metrażu, dzięki czemu zyskujemy dodatkową powierzchnię do umeblowania. Jeśli chodzi o drzwi przesuwne szklane, cena całego systemu jest dosyć kosztowną inwestycją – najprostsze modele kosztują co najmniej tysiąc złotych. Jeżeli potrzebujemy większych drzwi, cena może wzrosnąć nawet o kilkaset złotych.

  Drzwi przesuwne szklane wewnętrzne

  Rodzaje systemów szklanych drzwi przesuwnych

  Drzwi przesuwne stosowane w naszym domu mogą mieć różne mechanizmy. Popularnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne szklane chowane w ścianie. Kaseta zawierająca elementy systemów drzwiowych umieszczana jest wewnątrz ściany, dzięki czemu skrzydło jest dokładnie zamaskowane. Jednak ten rodzaj systemu jest możliwy do zamontowania jedynie na etapie wykańczania wnętrz.

  Drugim typem są drzwi przesuwne szklane naścienne. Szyna, po której poruszają się drzwi jest widoczna od wewnętrznej strony, jednak jest ona projektowana tak, aby nie zaburzać ogólnej estetyki wnętrz. To rozwiązanie jest możliwe w już wykończonych i umeblowanych pomieszczeniach.

  Rodzaje drzwi przesuwnych

  Skrzydło systemu przesuwnego może być wykonane nie tylko z wysokiej jakości szkła, ale również z drewna, materiałów drewnopodobnych lub tworzyw sztucznych.

  Drzwi szklane przesuwne to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim miłośnikom nowoczesnych i awangardowych przestrzeni mieszkalnych. Do oszklenia drzwi wykorzystuje się materiał, który jest przystosowany do użytku codziennego. Szkło hartowane to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, w których następuje często zmiana temperatury powietrza, jak kuchnia czy łazienka. Drzwi szklane to nie tylko w pełni przezroczyste powierzchnie, które zapewniają dodatkowe oświetlenie naszego domu. W sprzedaży znajdują się również drzwi przesuwne ze szkłem satynowym lub piaskowanym, które ogranicza przepuszczalność światła. Zastosowanie tego rodzaju technik zwiększa poczucie prywatności i intymności, szczególnie w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy gabinet. Nowością na rynku drzwi wewnętrznych są drzwi przesuwne szklane z kolorowymi printami, które są świetnym sposobem na urozmaicenie przestrzeni domowej.

  Drzwi przesuwne szklane do szafy to świetny sposób na nowoczesny wygląd naszej garderoby. Najczęściej wybierane są matowe wykończenia, które kamuflują zawartość naszej szafy. Często stosowanym rozwiązaniem są również drzwi przesuwne szklane tarasowe stosowane w miejsce tradycyjnych okien.

  Drzwi przesuwne mogą być także wykonane z drewna lub pilśni. Ten pierwszy rodzaj drzwi jest niezwykle wytrzymały, co wiąże się z jego wysokimi kosztami. Najtańsze modele drewnianych skrzydeł to koszt rzędu siedmiuset złotych. Jest to jednak rozwiązanie długoterminowe, które zapewnia nieco więcej intymności niż drzwi szklane. Z kolei drzwi z płyty pilśniowej są zdecydowanie mniej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne niż ich drewniane odpowiedniki. Cena takich drzwi to ok. pięciuset złotych. Tańsze drzwi nie oznaczają jednak mniej atrakcyjnego designu. Wzornictwo i kolorystyka drzwi pilśniowych dorównuje klasycznym modelom drewnianych.

  2e0d0899c8e11fd9582fc0c5cb4a3c95f6dbf18c.jpg
  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie, informuje o możliwości wystąpienia na obszarze naszego województwa od godz. 03:00 dnia 09.09.2019 do godz. 20:00 dnia 09.09.2019 silnego deszczu z burzami (stopień 1).
  764e13e8688d8e70bec672e6bac9ddbe97a21299.jpg
  Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego oraz Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej zapraszają do udziału w akcji Narodowe Czytanie. W tym roku aktorzy Teatru Polskiego - Anna Guzik-Tylka, Tomasz Lorek, Sławomir Miska oraz aktorka Teatru Lalek...
 • POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ WŁAMANIA

  W czwartek 5 września policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali 30-latka, który włamał się do budynku mieszkalnego w Bystrej i skradł elementy wyposażenia o wartości ponad 1500 złotych.

 • TYMCZASOWY ARESZT ZA ROZBÓJ

  Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Napastnik wtargnął na teren stacji paliw i grożąc użyciem noża skradł artykuły spożywcze. Sprawca jest już po zarzutach. Bielski sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi mu do 12 lat za kratami.

 • Bezpieczna droga do szkoły

  Z początkiem nowego roku szkolnego, funkcjonariusze Referatu ds. Ochrony Środowiska i Profilaktyki Straży Miejskiej w Bielsku-Białej prowadzą działania edukacyjne pt. „Bezpieczna droga do szkoły, przedszkola”.

  a10ba3030b4d3ae34a456f677af2716e38782602.jpg
  W Bielsku-Białej trwają obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, nad którymi patronat przyjął prezydent Jarosław Klimaszewski. 6 września 2019 r. o godz. 16.00 w bielskim oddziale Archiwum Państwowego w Katowicach (ul. Piłsudskiego 43)...
  d46b5b1d6d6ffcd1bd6f7458959b350508ff870f.jpg
  9 września br. w Bielsku-Białej rozpocznie się największy festiwal IT w regionie czyli BBDays4.IT. To tygodniowa impreza dedykowana wszystkim osobom zainteresowanym branżą programowania. Impreza pokaże siłę lokalnego rynku IT.
  b463820fe7140701f3fd4fe91282a1d0714fb1a0.jpg
  Uchwałą Nr X/182/2019 z dnia 27 sierpnia 2019 roku Rada Miejska Bielska-Białej przyjęła „Miejski program związany ze zmianą systemu ogrzewania”. Uchwała została ogłoszona w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego w dniu 3 września...
 • Policyjne zabezpieczenie meczu podwyższonego ryzyka

  Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażnikami miejskimi, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami BTS Rekord Bielsko-Biała i Ruch Chorzów. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście.

 • Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego

  Poszukujemy sprawcy wypadku, do którego doszło 09.08.2019 r. ok. godz. 11.00 w Bielsku-Białej, na ulicy Piłsudskiego 43. Kierujący rowerem zderzył się z pieszą, a następnie oddalił z miejsca zdarzenia. Rowerzystą był mężczyzna w wieku 50-70 lat, tęgiej budowy ciała, wzrostu ok. 180 cm, jasne włosy. W wyniku wypadku piesza doznała obrażeń ciała. Publikujemy wizerunek.

 • PODSUMOWANIE BEZPIECZEŃSTWA NA WODACH I TERENACH PRZYWODNYCH W OKRESIE WAKACJI 2019 R.

  W okresie wakacji 2019 na terenie kraju odnotowano 203 utonięcia osób, tj. o 12 osób mniej niż w okresie wakacji w 2018 roku. Ponadto, odnotowano 16 wyratowań osób. Szczęśliwie w naszym powiecie nie doszło do żadnego utonięcia.