78f095983d07bd332e801e0f00802815c1b22529.jpg
Ponad półtora tysiąca osób z Polski i z zagranicy wyraziło chęć wsparcia organizacji tegorocznych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, składając elektroniczny wniosek rekrutacyjny do Programu Wolontariatu PZPN.
524a6cbac2465f4ea11e44b6783fed0d94d24e52.jpg
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie, informuje o możliwości wystąpienia od godz. 13:39 dnia 10.02.2019 do godz. 24:00 dnia 10.02.2019 silnego wiatru (stopień 2).
 • Pożegnanie z mundurem podczas uroczystej odprawy służbowej

  W bielskiej komendzie odbyła się w piątek odprawa służbowa kadry kierowniczej, w czasie której szef bielskiego garnizonu insp. Krzysztof Herzyk wraz ze swoimi zastępcami mł.insp. Krzysztofem Gałuszką oraz mł.insp. Grzegorzem Jakubcem, uroczyście pożegnali policjantów przechodzących w stan spoczynku.

 • Bezpiecznie Ferie 2019 ze szczyrkowskimi stróżami prawa

  Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku gościli uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczyrku. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach trwającej akcji pn. „Bezpieczne Ferie 2019”. Dzieci przyjął komendant szczyrkowskich stróżów prawa; nadkom. Jerzy Bujok. Podczas ferii mundurowi szczególnie przyglądają się bezpieczeństwu mieszkańców i turystów, w szczególności zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku.

 • Niepełnosprawny Franio poznał tajniki służby patrolu narciarskiego

  Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zaprosili 8-letniego Frania, aby przez jeden dzień pełnił z nimi służbę na stoku. Chłopiec od kuchni poznał jak wygląda służba policjantów-narciarzy oraz ratowników z GOPR. Na koniec wziął udział w konkursie poświęconym dekalogowi narciarskiemu FIS oraz nadał radiowy komunikat dla ratowników na stokach Beskidu.

 • Kontrole autokarów podczas ferii

  W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w województwie śląskim spodziewamy się, jak co roku, zwiększonego ruchu pojazdów, w szczególności na głównych trasach prowadzących do atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Wzrasta także liczba autokarów przewożących dzieci i młodzież do miejsc zimowego wypoczynku. Policjanci czuwają, aby wszyscy dotarli bezpiecznie na miejsce, a później szczęśliwie wrócili do swoich domów.

 • Ciąża to czas niezwykły, w trakcie którego rodzice z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat swojego potomka. Jednak jest to również czas, do którego trzeba się odpowiednio przygotować – przede wszystkim po to, aby mieć pewność, że – po pierwsze: uda się zajść w ciążę, a po drugie: ciąża przebiegać będzie bezproblemowo. Dlatego tak ważne są badania przed planowaną ciążą, o których niestety nie wszyscy rodzice pamiętają. Sprawdźmy dlaczego warto je wykonać i które z badań powinny być dla Ciebie najważniejsze!

  Po co mi badania przed planowaną ciążą?

  Z co najmniej kilku powodów. Tym najważniejszym jest przede wszystkim poznanie swojego organizmu, a więc tego, jak pracują hormony, jak wyglądają narządy rodne w kontekście planowanej ciąży i czy nie towarzyszą Ci choroby lub dolegliwości, które mogłyby negatywnie wpłynąć na przebieg ciąży. Badania przed planowaną ciążą są również niezwykle istotne, by dowiedzieć się, czy nie będzie jakichkolwiek problemów z samym zajściem w ciążę – z tym problemem rokrocznie spotykają się setki tysięcy par w naszym kraju i często to właśnie pomoc lekarza jest niezbędna, by uniknąć stresu i rozczarowań.

  Badania przed ciążą są po to, aby dawać pewność, wykluczać potencjalne zagrożenia i dawać rodzicom poczucie tego, że czas 9 miesięcy oczekiwania na dziecko, będzie dla nich czasem wspaniałym, pozbawionym jakichkolwiek problemów. O tym, jakie badania wykonać, decyduje oczywiście ginekolog położnik, jednak my wymienimy te najważniejsze, które z pewnością Cię unie ominą.

  Dlaczego warto udać się na badania przed planowaną ciążą?

  Badania przed planowaną ciążą – które z nich są najważniejsze?

  • Cytologia

  Cytologia jest jednym z najważniejszych badań, które każda kobieta powinna przeprowadzać nie tylko przed planowaną ciążą, ale również w codziennej profilaktyce przeciw chorobom. Badanie polega na pobraniu komórek z kanału szyjki macicy – pozwala to nie tylko na wykrycie nowotworu szyjki macicy, ale również problemów, które mogłyby potencjalnie wpłynąć na przebieg ciąży – mowa tutaj chociażby o stanach zapalnych czy nadżerce. Dzięki cytologii, specjalista zyskuje wiedzę na temat ewentualnych problemów i może rozpocząć skuteczne leczenie.

  • Badanie USG narządów rodnych

  Badania przed planowaną ciążą mogą również spowodować wykrycie guzków macicy, które często uniemożliwiają zajście w ciążę. Co więcej – poza badaniem USG, czasami niezbędne jest wykonanie badania Sono-HSG, dzięki któremu możliwe jest wykrycie przyczyn problemów z zajściem w ciążę. Pozwala to uniknąć stresu i rozczarowań na drodze do stania się rodzicem.

  • Badania krwi

  Badania krwi (a także morfologia) pozwalają uniknąć wielu potencjalnych zagrożeń – zarówno dla matki, jak również dziecka. Do tych najistotniejszych zaliczamy ustalenie grup krwi rodziców, badanie morfologiczne i krzepliwości krwi, a także ustalenie poziomu glukozy we krwi.

  • Badania czystości pochwy

  Infekcje bakteryjne lub grzybiczne mogą wpłynąć na potencjalne problemy z zajściem w ciążę, a nawet wpłynąć na nieprawidłowy rozwój dziecka już po zajściu w ciążę. Dlatego też te badania przed planowaną ciążą są niezwykle istotne i pozwolą usunąć problem jeszcze przed rozpoczęciem starań o dziecko.

  Czy to wszystko?

  Oczywiście, że nie. Badań jest bowiem wiele, jednak o tych, które należy przeprowadzić poinformuje Cię nie kto inny, jak tylko lekarz. Pamiętaj przy tym, by nie unikać niezbędnych szczepień, które pozwolą ochronić zdrowie Twoje i Twojego dziecka. Nie zapominaj również o bardzo istotnych kwestiach, związanych z odżywianiem i przygotowaniami do ciąży – o tych najważniejszych poinformuje Cię oczywiście specjalista. Najważniejsze jest oczywiście wdrożenie prawidłowej diety, bogatej w wartościowe dla matki i dziecka składniki odżywcze, odstawienie tabletek antykoncepcyjnych (i to na długo przed rozpoczęciem starań o dziecko), a także całkowita rezygnacja z alkoholu.

  Pamiętaj – badania przed ciążą odpowiedzią Ci na wiele pytań – jak przygotować się do ciąży, jaki jest stan Twojego organizmu i jak uniknąć problemów. Dzięki temu czas oczekiwania na maleństwo będzie czasem, którego nigdy nie zapomnisz!

  ea03892487dc65c6f1f0dca66f4230ce122b313d.jpg
  Przypominamy, że można przekazać 1% należnego podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. W 2019 roku nastąpiły zmiany w rozliczeniu podatku dochodowego PIT. Od 15 lutego zostanie uruchomiona usługa e-PIT.
  cef496cbe2f7aa8821dfca8e1298e918f71315e7.jpg
  Fundacja Ekologiczna Arka zaprasza 9 lutego na pierwszy w tym roku Charytatywny Kiermasz Ekologiczny, który odbędzie się w godz. 11.00-15.00 w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Straconki 1).
 • Wbiegła pod samochód, znieważyła policjantów, ratowników i lekarza!

  24-letnia mieszkanka Bielska-Białej wtargnęła pod nadjeżdżający pojazd doprowadzając do koliziji drogowej. Kiedy kierująca, której piesza weszła pod koła, próbowała jej pomóc najpierw usiłowała zbiec, a później zaczęła ją znieważać oraz odgrażać się. Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy z bielskiego pogotowia ratunkowego oraz patrol bielskiej drogówki zrobiła się jeszcze bardziej agresywna.

 • Zaproszenie dla dziennikarzy

  W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w naszym województwie, serdecznie zapraszamy na briefing prasowy dotyczący bezpieczeństwa dzieci w okresie zimowym. W czasie spotkania, które odbędzie się w najbliższy piątek, 08.02.2019 r. o godz. 10.00 na dolnej płycie bielskiego dworca PKS przy ul. Warszawskiej, policjanci z drogówki przeprowadzą kontrolę autokaru wyjeżdżającego na zimowisko. Informacji w tej sprawie udziela asp. Ilona Michalczyk z WRD KMP w Bielsku-Białej, tel. 668 400 657.

 • 3e8ddcdbdbc0ca0d36dc11bee2add692ab8c3fb2.jpg
  Prezydent Miasta Bielska-Białej zawiadamia o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Bielska-Białej...
 • Stowarzyszenie Rodzina Policyjna 1939 było gościem Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej

  Członkowie Rodziny Policyjnej odwiedzili w poniedziałek bielskich policjantów. Gości zaprosił szef bielskiego garnizonu, insp. Krzysztof Herzyk. W tym roku polska Policja obchodzi jubileusz 100-lecia powstania Policji Państwowej. Dokładnie 24 lipca 1919 roku Sejm Ustawodawczy uchwalił ustawę o Policji Państwowej. Tradycje zrodzone w Policji Państwowej II Rzeczypospolitej, odrodzonej po 123 latach zaborów Wolnej Polski, służą do dziś młodym pokoleniom policjantów.

 • Lustracja drogi po wypadku ze skutkiem śmiertelnym

  Końcem stycznia na ulicy Krzemionki w Bielsku-Białej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 83-letni pieszy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo. W środę (6 lutego) w miejscu zaistniałego zdarzenia zebrał się specjalny zespół, by sprawdzić i ocenić funkcjonowanie organizacji ruchu i elementów infrastruktury drogowej na danym odcinku drogi.

 • Hotele pracownicze przywodzą na myśl czasy peerelu, kiedy to duże zakłady produkcyjne posiadały nieruchomości, w których w niewielkich mieszkankach lub pojedynczych pokojach – nierzadko po kilkoro – zakwaterowywani byli pracownicy, którzy przyjechali pracować w wielkim mieście. Dzisiaj w mieście Warszawa hotele pracownicze tego typu są już reliktem przeszłości. Nie oznacza to jednak, iż przedsiębiorcy poszukujący zakwaterowania dla swoich pracowników outsourcingowych oraz pracowników oddelegowywanych do pracy krótko- i długookresowej w Warszawie nie mogą skorzystać z oferty mieszkań pracowniczych. Hotele pracownicze w mieście Warszawa znajdziemy pod adresem Apartamenty Magnolie Ursus.

  W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytania o standard zakwaterowania, jaki oferuje typowy hotel dla pracowników zlokalizowany w mieście Warszawa oraz powody, dla których warto brać pod uwagę hotele pracownicze jako formę zakwaterowania krótko- i długookresowego. Jeśli jesteś zmuszony oddelegować pracowników do pracy w Stolicy lub musisz sprowadzić tu pracowników z innych oddziałów firmy zlokalizowanych na terenie całej Polski koniecznie sprawdź, co mogą Ci zaoferować Hotele Warszawa Ursus, które są lepiej znane pod nazwą Apartamenty Magnolie.

  Hotele Warszawa Ursus, czyli Apartamenty Magnolie na wynajem krótko- i długoterminowy

  Ścisłe Centrum miasta to niezwykle kosztowna lokalizacja, której cena w żaden sposób nie jest kompensowana przez możliwość dojścia wszędzie na piechotę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców zaczęło poszukiwać tańszych lokalizacji w mieście Warszawa na mieszkania oraz hotele pracownicze. Jedną z takich lokalizacji okazał się warszawski Ursus – dzielnica, która obok naprawdę rozsądnych kosztów zakwaterowania oferuje doskonałe skomunikowanie z Centrum oraz innymi dzielnicami miasta, dzięki czemu z apartamentów na wynajem mogą z powodzeniem korzystać pracownicy firm znajdujących się zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Ale niska cena to nie wszystko…

  Czy hotele dla pracowników jeszcze funkcjonują?

  Wydawać by się mogło, że z perspektywy pracodawcy jedną z podstawowych determinant wyboru określonego hotelu pracowniczego powinna być cena. Okazuje się jednak, iż obok ceny bardzo ważną rolę pełnią warunki zakwaterowania – to od nich w dużej mierze zależy efektywność pracownika, stąd nie warto na nich zbytnio oszczędzać. I tu po raz kolejny z odsieczą przychodzi oferta apartamentów dostępnych w hotelach Ursus Warszawa, gdzie przystępna cena idzie w parze z nowoczesnymi i wygodnymi wnętrzami zaopatrzonymi w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego oraz bezpieczeństwem mieszkania, jakie zapewnia lokalizacja hoteli robotniczych. Każdy hotel dla pracowników Magnolia Warszawa znajduje się na terenie ogrodzonym, większość to obiekty monitorowane z dostępem do strzeżonego parkingu podziemnego.

  To, co dodatkowo wpływa na jakość zakwaterowania to fachowa, miła, a przede wszystkim dyskretna obsługa, dzięki czemu przebywając w hotelu robotniczym pracownicy mają poczucie „bycia u siebie”.

  A z perspektywy pracodawcy/najemcy…

  Swój ogromny sukces nowoczesne hotele pracownicze zawdzięczają nie tylko nowoczesnemu i komfortowemu wyposażeniu wnętrz, ale również elastycznym warunkom cenowym, które ulegają zmianie w zależności od liczby wynajmowanych kwater oraz czasookresu najmu. Dzięki temu również najem długoterminowy jest korzystny i konkurencyjny względem lokali usytułowanych w ścisłym centrum Warszawy, jak również na jego obrzeżach.

  Wyjazd służbowy nie musi oznaczać godzin wytężania uwagi za kierownicą w drodze na spotkanie, po zakończeniu którego znowu siadasz za przysłowiowym kółkiem i wracasz do firmy lub domu. Luksusowe auto z kierowcą czeka na Ciebie pod adresem https://www.vantravel.pl/. Nasza wypożyczalnia samochodów luksusowych specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, na rzecz których od lat świadczymy profesjonalne usługi transportowe – za równo w zakresie realizacji przejazdów na terenie miasta Warszawa i okolicy, jak i obsługi służbowych wyjazdów krajowych i zagranicznych. Dlaczego planując podróż służbową warto wynająć luksusowe auto z kierowcą?

  W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytania oraz wątpliwości przedsiębiorców, w szczególności mikro- małych- i średnich, którzy nieustannie zastanawiają się nad tym, czy wynajem auta z kierowcą, zwłaszcza luksusowego to nie zbyteczny wydatek dla firmy. W końcu na spotkanie biznesowe można podjechać własnym samochodem lub skorzystać ze środków transportu publicznego. Niestety, w wielu przypadkach okazuje się, że oceniani jesteśmy właśnie przez pryzmat samochodu jakim przyjechaliśmy na spotkanie – czy jest on wystarczająco „wystawny” i reprezentacyjny… Im bardziej biznesowym samochodem przyjedziemy, tym więcej będziemy mogli „ugrać” u naszych kontrahentów. Między innymi dlatego czasami opłaca się zainwestować w luksusowe auto z kierowcą, nawet jeśli ta inwestycja ma nie pozostać niezauważoną w budżecie firmy.

  Luksusowe auto z kierowcą – odpowiadamy na potrzeby biznesowe małych i dużych przedsiębiorców

  Luksusowy samochód i kierowca do dyspozycji – atuty podróży na siedzeniu pasażera

  Podróżując na spotkanie biznesowe na siedzeniu pasażera zyskujemy dodatkowy czas, który możemy – wedle potrzeb – wykorzystać na wyciszenie się przed spotkaniem lub wręcz ostatnie poprawki w naszej prezentacji. Ale to oczywiście nie wszystkie zalety bycia pasażerem. Wynajmując samochód z kierowcą nie musimy się martwić o:

  • przygotowanie samochodu do trasy – uzupełnienie płynów, przeglądy techniczne, odkurzanie wnętrza czy czyszczenie tapicerki, mycie – wszystkimi tymi drobiazgami zajmą się za nas pracownicy wypożyczalni, których zadaniem jest perfekcyjne przygotowanie samochodu do drogi, zarówno w aspekcie technicznym, jak i wizualnym;
  • dotarcie na czas do miejsca docelowego – korek na trasie, niesprzyjające warunki atmosferyczne – to w gestii kierowcy jest dowiezienie Ciebie na spotkanie punktualnie, dlatego nie musisz się martwić o nic, oprócz bycia gotowym do wyjazdu o godzinie uzgodnionej wcześniej z kierowcą; w sytuacji, kiedy warunki na drodze uległy znaczącemu pogorszeniu lub planowana jest zmiana organizacji ruchu na trasie kierowca może się z Tobą skontaktować i poprosić Cię o wcześniejsze przygotowanie się do wyjazdu;
  • znalezienie miejsca parkingowego – zmorą wielu podróży biznesowych jest znalezienie miejsca parkingowego blisko miejsca organizacji spotkania biznesowego, a jednocześnie niespóźnienie się na to spotkanie, co w większości polskich miast graniczy z cudem; wynajmując luksusowe auto z kierowcą możesz całkowicie zapomnieć o problemie z parkingami, kierowca podwiezie Cię pod samo wejście do centrum konferencyjnego, a o umówionej godzinie (lub telefonicznym uprzedzeniu) podjedzie Cię odebrać;
  • męczący powrót i spanie na poboczu – po długim dniu w pracy powroty bywają często bardzo męczące, wielu biznesmenów korzysta nawet z przydrożnych parkingów, żeby nieco odpocząć przed dalszą trasą; jeśli masz luksusowe auto z kierowcą nie musisz się martwić tym, że po długim dniu spotkań z klientami i rozmów biznesowych zaśniesz za kierownicą, wręcz przeciwnie wygodna skórzana tapicerka zaoferuje Ci komfortowe warunki do odpoczynku po długim dniu, podczas gdy kierowca sprawnie i bezpiecznie dowiezie Cię z powrotem do domu/siedziby firmy.
  Drukuj
  PDF

  Więcej…Wczoraj przed godziną 19, trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar altany przy ulicy Malowany Dworek w Bielsku-Białej. Przyczynę pożaru ustala policja.

  Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, cały budynek altany stał w ogniu ogniu. Ratownicy przystąpili do gaszenia pożaru przy pomocy dwóch prądów wody. Altana o konstrukcji drewnianej z dachem pokrytym blachą uległa całkowitemu spaleniu. Miejsce przekazano właścicielowi z zaleceniem zabezpieczenia.

  Drukuj
  PDF

  Więcej…Dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Bielsku-Białej zorganizowali dla uczniów szkoły podstawowej "Akademia Żaków" mieszczącej się w Bielsku-Białej przy ulicy Jaworzańskiej zajęcia związane z bezpiecznym wypoczynkiem w czasie ferii.

  W zajęciach wzięli udział uczniowie klas od I do VII, łącznie blisko 100 uczniów wraz z nauczycielami. Prezentując sprzęt do ratownictwa lodowego strażacy poinformowali o niebezpieczeństwie podczas zabaw na zalodzonych akwenach wodnych. Uczyli dzieci i młodzież odpowiedniego zachowania się w przypadku załamania się lodu pod człowiekiem, przedstawili sposoby ratowania ludzi z wody przy pomocy sań lodowych oraz udzielania pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym w takich przypadkach.

 • Nietrzeźwy kierujący uciekał przed policjantami

  Nawet do 5 lat więzienia grozi 20-letniemu mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policyjnym pościgiem, sprawca łamał po drodze wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego i stwarzał poważne zagrożenie dla innych jego uczestników. Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali uciekiniera, który miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

 • Gromada Zuchowa Leśnych Skrzatów odwiedziła policjantów z bielskiej trójki

  Dzielnicowi z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej gościli Leśnych Skrzatów - zuchów z działającej przy Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej Gromady Zuchowej z Beskidzkiego Hufca ZHP. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach trwającej akcji pn. „Bezpieczne Ferie 2019”.

 • Oferta pierwszej darmowej pożyczki to pomysł instytucji parabankowych udzielających szybkich pożyczek. I nie jest on jedynie chwytem marketingowym z ukrytymi kosztami, których na pierwszy rzut oka nie widać.

  Jak się okazuje, taki rodzaj pożyczki cieszy się wśród potencjalnych klientów bardzo dużym zainteresowaniem. Widząc to, instytucje pożyczkowe na bieżąco ulepszają swoje oferty w celu utrzymania ich atrakcyjności dla klienta.

  Czy pierwsza pożyczka za darmo jest naprawdę darmowa?

  Porównując dostępne oferty typu pierwsza pożyczka za darmo przekonamy się, że proponowane warianty pierwszych pożyczek za darmo są naprawdę korzystne dla klientów. Nieprawdziwe są informacje, że w ofercie są ukryte koszty pożyczki. Jeżeli klient spłaci pożyczę na czas, na przykład w ciągu miesiąca, naprawdę odda tyle ile pożyczył, bez żadnych dodatkowych kosztów. Przed podpisaniem umowy trzeba tylko dokładnie przeczytać umowę, by się o tym przekonać.

  Nim zdecydujemy się na konkretną ofertę pierwszej darmowej pożyczki warto dobrze poznać rynek szybkich pożyczek. Warto porównać ceny i wszystkie dodatkowe punkty oferty. Umożliwi to wybranie tej najlepszej dla klienta.

  Pierwsza pożyczka za darmo - czy to możliwe?

  Kiedy warto starać się o pierwszą darmową pożyczkę?

  Warto zwrócić na takie oferty uwagę, kiedy bardzo zależy nam na szybkim zdobyciu gotówki i potrzebujemy zapełnić nasz portfel w bardzo krótkim czasie. Takimi chwilami są na przykład niespodziewane awarie sprzętu gospodarstwa domowego. Zamiast zastanawiać się nad tym, skąd wziąć dokumenty do pożyczki bankowej, przeszukajmy internet w poszukiwaniu odpowiedniej oferty. Kiedy już taką znajdziemy, wystarczy, że wypełnimy odpowiedni formularz i poczekamy na jego akceptację. Akceptacja jest automatyczna i trwa bardzo krótko.

  Kiedy pierwsza darmowa pożyczka będzie szybką pożyczką?

  Pierwsza darmowa pożyczka będzie szybkim dopływem gotówki, jeśli firma udzielająca takiej pożyczki korzysta z możliwości przelewu natychmiastowego.

  Choć w większości instytucji możemy otrzymać pożyczkę przez siedem dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy, to sam proces przelewania pieniędzy z konta na konto, może nie odbywać się w sposób natychmiastowy. Żeby mieć pewność, że pożyczka naprawdę ekspresowo znajdzie się na naszym koncie, musimy sprawdzić, czy firma pożyczkowa korzysta z przelewów natychmiastowych takich jak: BlueMedia, lub Przelewy24. W zależności od sytuacji oraz firmy pożyczkowej, istnieje możliwość, aby odebrać pieniądze w ramach pożyczki od pracownika firmy pożyczkowej.