• Ku przestrodze - Przez niedopałek papierosa mogła spłonąć zabytkowa kamienica!

  Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej wyjaśniają przyczyny zaprószenia ognia w kamienicy przy ul. Targowej. Prawdopodobnie przez niedopałek papierosa w pomieszczeniu piwnicznym zapalił się węgiel. Ogień zagasiła woda z nadpalonej rury PVC, która biegła nad składowanym opałem. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, było ono jednak niebezpieczne dla życia i zdrowia mieszkańców kamienicy. Ostrzegamy przed lekkomyślnością!

 • W miejscach, gdzie organizowane są różne imprezy masowe w plenerze, bardzo często do dyspozycji ich uczestników nie ma standardowych toalet. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie toalet przenośnych!

  Festiwale, koncerty, pikniki, festyny, zawody sportowe – to jedynie kilka wydarzeń, podczas których sprawdzi się przenośna toaleta. Aby zapewnić właściwy komfort uczestnikom tych eventów, najlepiej zdecydować się na wynajem toalet z kompletnym serwisem.

  Obecnie wynajem toalet przenośnych jest świadczony przez szeroką gamę firm działających na terenie całego kraju. W Warszawie usługi te oferuje między innymi firma WC Chatka, która może zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę w tym właśnie zakresie. Można zapoznać się z nią bliżej na stronie internetowej.

  Na czym dokładnie polega wynajem przenośnych WC na imprezy plenerowe? Zapraszamy do sprawdzenia!

  Przenośna toaleta – komfort dla uczestników imprez masowych

  W trakcie imprez masowych wielu uczestników tego typu wydarzeń potrzebuje dostępu do toalety. Jeśli impreza ta ma miejsce w plenerze, gdzie nie ma węzłów sanitarnych, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem WC przenośnych.

  Firmy prowadzące wynajem tego rodzaju wyposażenia są w stanie zapewnić swoim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę. W ich asortymencie można znaleźć różne toalety przenośne, które można dostosować także indywidualnie do potrzeb uczestników wydarzenia. Dodatkowo, świadczą one również serwis przenośnych toalet, dzięki czemu są one zawsze czyste, świeże i gotowe do użycia.

  Rodzaje toalet przenośnych na wynajem:

  • toalety standardowe
  • toalety VIP
  • toalety dla rodziców z dziećmi
  • toalety dla osób niepełnosprawnych
  • pisuary

  Dodatkowo, firmy oferujące przenośne WC często oferują swoim klientom wynajem stacji do mycia rąk.

  Liczba stanowisk oraz ich rodzaj dobierane są indywidualnie w zależności od charakteru imprezy oraz od planowanej liczy osób, które mają wziąć w niej udział. Pracownik firmy wynajmującej przenośne toalety będzie mógł doradzić w kwestii ich doboru.

  Przenośna toaleta – najlepszy wybór na plenerowe imprezy masowe

  Wynajem i serwis przenośnych toalet – kompleksowa obsługa

  Na imprezy masowe poleca się wynajem toalet wraz z serwisem, chyba że organizator imprezy zatrudni do tego odpowiednie osoby we własnym zakresie.

  Toaleta przenośna wymaga stosowania odpowiednich preparatów, które pokrywają fekalia, a także opróżniania zbiornika, gdy ten się już zapełni. Dodatkowo, przeprowadza się czyszczenie kabiny i uzupełnia się w niej materiały eksploatacyjne – papiery, płyny dezynfekcyjne, mydła, wodę.

  Najczęściej organizatorzy imprez masowych decydują się na zlecenie serwisu dostawcy toalet – wtedy każda toaleta jest zawsze w odpowiednim stanie.

  Gdzie wynająć przenośną toaletę?

  Gdy potrzebne jest wyposażenie takie jak przenośna toaleta wynajem świadczy wiele firm działających w całym kraju.

  Dobra wypożyczalnia toalet przenośnych powinna zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę oraz dostęp do szerokiej gamy urządzeń, które można dostosować indywidualnie do specyfiki wydarzenia.

  Do skorzystania ze swoich usług w tym właśnie zakresie zaprasza firma WC Chatka z Warszawy – swoim klientom oferuje kompleksową obsługę przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Więcej informacji o jej usługach można znaleźć na stronie internetowej.

  Podsumowując, jeśli planowana jest impreza plenerowa, na przykład koncert, zawody sportowe czy festyn, nie można zapominać także o zapewnieniu uczestnikom dostępu do toalet. Wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi wynajmu wraz z serwisem przenośnych WC!

  Lanvin Eclat, czyli postaw na najlepsze wody perfumowane

  Paryż jednoznacznie kojarzy się z romantyzmem, najwspanialszymi markami modowymi i ponadczasowym stylem, który był i wciąż jest inspiracją dla wielu twórców na całym świecie. A jednym z najlepszych przedstawicieli tego wspaniałego miasta w zakresie mody jest bez wątpienia Lanvin Eclat – marka, która zyskała ogromną popularność na całym świecie i jest w stanie zaoferować dzisiaj najlepsze perfumy, dedykowane zarówno Paniom, jak i Panom. Dlaczego warto na nie postawić? Przekonajmy się!

  Lanvin Eclat – nazwa, która zobowiązuje

  Lanvin to najstarszy paryski dom mody, co mówi już bardzo wiele o tym, jakiego rodzaju produkty może nam zaoferować. Jego założycielką była niezwykle utalentowana krawcowa i modystka Jeanne-Marie Lanvin, która zasłynęła początkowo tworzeniem niezwykłych kreacji dla swojej córki. Stały się one niezwykle popularne i z czasem poznał je cały świat. Jednak na ubraniach nie zakończyła się kreatywność marki – powstały również wspaniałe perfumy Lanvin Eclat, które były przełomem w rozwoju firmy i które zyskały ogromną liczbę miłośników i miłośniczek. To jedna z najlepiej rozpoznawanych marek, oferująca wody perfumowane o słodko-kwiatowych zapach, dzięki którym wyróżnisz się pośród tłumu i będziesz pachnieć tak, jak lubisz.

  Lanvin Eclat d’Arpege i de Nuit

  Lanvin Eclat, jak każda marka, może poszczycić się swoimi prawdziwymi perełkami, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród użytkowników. Szczególną uwagę warto zwrócić na wody perfumowane Lanvin Eclat d’Arpege, które były pierwszymi w kolekcji i które swoim niezwykłym zapachem cieszą do dzisiaj. Jeżeli chcesz postawić na perfumy o zapachu bzu, cytryny, piwonii i wielu innych nut – będzie to rozwiązanie dla Ciebie. Perfum ten to przede wszystkim wyjątkowa lekkość i świeżość, która będzie doskonała dla delikatnych kobiet, które chcą czuć się wyjątkowo każdego dnia – zarówno w trakcie codziennych obowiązków, w pracy, jak i podczas wyjątkowych okazji.

  Piękne zapachy reprezentuje również Lanvin Eclat de Nuit – woda perfumowana, która wydana została w 2018 roku i dostosowana jest do potrzeb oraz gustów nowoczesnych Pań, uwielbiających owocowo-kwiatowe kompozycje. Dominują tu nuty cytryny, czarnej porzeczki, jaśminu, frezji czy wanilii, dzięki czemu zapewniają świeżość i dodają energii każdego dnia. Oba perfumy damskie marki Lanvin to sposób na doskonałe samopoczucie i możliwość wyróżnienia się z tłumu.

  Lanvin Eclat – dla siebie lub na prezent

  Wspaniałe wody perfumowane paryskiego domu mody to znakomity prezent, który możesz sprawić sobie, a także najbliższej Ci osobie. Wynika to nie tylko z pięknych zapachów, ale również oryginalnych, doskonale zaprojektowanych flakonów, które zrobią wrażenie na każdej eleganckiej kobiecie. To dzięki nim produkty tej marki są tak znakomitym sposobem na prezent walentynkowy, urodzinowy, a nawet ślubny – z pewnością zrobisz wrażenie na swojej przyjaciółce, wybrance serca albo mamie! Dodatkowym atutem produktów jest fakt, że dostępne są we flakonach o różnej pojemności – 30, 50 oraz 100 ml.

  Lanvin Eclat to marka, której nie trzeba przedstawiać – wyróżnia się oryginalnymi kompozycjami zapachowymi, a także wyczuciem w zakresie selekcji nut zapachowych. Dzięki wytężonej pracy specjalistów oraz korzystaniu z różnych inspiracji, masz możliwość postawienia dokładnie na taki zapach, jaki lubisz. Co więcej – perfumy i wody perfumowane Lanvin to nie tylko propozycja dla kobiet, ale i mężczyzn. Sprawdź, a z pewnością nie pożałujesz!

  Chcesz skorzystać z korepetycji albo znaleźć korepetytora dla swojego dziecka, które przygotowuje się do egzaminów lub powinno nadrobić materiał? W takim przypadku sprawdź razem z nami, w jaki sposób znaleźć najlepszego nauczyciela do pomocy w nauce!

  Gdy do wyszukiwarki internetowej wprowadzimy słowa typu „korepetycje Warszawa”, od razu zauważymy, że ofert tego rodzaju jest naprawdę bardzo dużo. Gdy nie posiadamy żadnej rekomendacji, pojawia się problem – jak wybrać dobrego korepetytora?

  Wspólnie ze szkołąprzygotowaliśmy poradnik, który pomoże Ci w znalezieniu tego najlepszego!

  Korepetycje Warszawa – dobry korepetytor

  Kim tak naprawdę jest dobry korepetytor? Jakimi cechami powinien się wyróżniać? Czym powinna charakteryzować się jego usługa, aby można było nazwać ją wysokiej jakości?

  Dzisiaj, gdy korepetycje są popularne, z pomocy tego rodzaju korzysta wielu uczniów – zarówno ze szkoły podstawowej, jak również średniej. Wsparcie korepetytorów wybierają także studenci szkół wyższych, którzy chcą uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

  Czym zatem powinien charakteryzować się dobry korepetytor? Na co dokładnie patrzeć wtedy, gdy chcemy skorzystać z jego pomocy?

  Cechy dobrego korepetytora:

  • posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie
  • stosuje aktywizujące, zachęcające do nauki metody
  • tworzy przyjemną atmosferę podczas zajęć
  • ma przystępny cennik swoich usług
  • elastycznie dopasowuje się do potrzeb uczniów
  • dostarcza uczniom niezbędne materiały
  • oferuje usługi w najbardziej dogodnych terminach i miejscach
  • ma pozytywne opinie od swoich uczniów

  Wobec tego wtedy, gdy chcemy zdecydować się na usługi typu korepetycje Warszawa matematyka, w takim razie powinniśmy zwrócić uwagę właśnie na powyższe czynniki. Wówczas pieniądze zainwestowane w dodatkowe wsparcie w nauce rzeczywiście będą mogły przynieść optymalne rezultaty!

  Korepetycje Warszawa – jak znaleźć korepetytora?

  Korepetycje Warszawa – kursy przygotowawcze do egzaminów

  Warto także wspomnieć o alternatywnej ofercie dla korepetycji – to różnego rodzaju kursy przygotowawcze, które obecnie można znaleźć w ofertach szkół zajmujących się organizacją zajęć dodatkowych dla uczniów.

  To najlepszy wybór wtedy, gdy chcemy zdecydować się na korepetycje przed ważnym egzaminem, na przykład przed egzaminem ósmoklasisty czy przed maturą. Kursy tego rodzaju najczęściej prowadzone są w małych grupach, co pozwala na uzyskanie nie tylko niższych kosztów, ale również dodatkowo aktywizuje do nauki.

  Dzięki temu, że kursy przygotowawcze do egzaminów, w tym też kursy maturalne prowadzone są zgodnie ze standardami CKE, pozwalają na uzyskanie wysokiej zdawalności.

  Najczęściej kursy do matury oraz do innych egzaminów prowadzone są w formie cotygodniowych spotkań. Rozpoczynają się we wrześniu albo w październiku i trwają aż do egzaminów. Dzięki temu stanowią dodatkowe wsparcie dla tych osób, które chciałyby kompleksowo przygotować się do egzaminów.

  Organizowane są także kursy intensywne, rozpoczynające się na kilka miesięcy od egzaminów, a także kursy feryjne, które odbywają się w ferie zimowe.

  Korepetycje Warszawa – sprawdź oferty już teraz!

  Chcesz, aby Twoja pociecha zdała egzaminy bez problemu? Zależy Ci na tym, aby uczyć się lepiej i uzyskać wyższe oceny? W takim przypadku sprawdź już teraz oferty na korepetycje w Warszawie – zrobisz to całkowicie przez internet!

  Dobry korepetytor to podstawa, gdy chodzi o skuteczną naukę – zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak również szkoły średniej. Wybierz najlepszą szkołę albo korepetytora już teraz!

  1bca6251df5cee8bdc5bd2bf7b658e5210ea6181.png
  Wraz z początkiem lipca działająca w BCO-SM Pracownia Rezonansu Magnetycznego otrzymała kontrakt z Narodowego Funduszu Zdrowia. Aby skorzystać bezpłatnie z badania rezonansem magnetycznym wystarczy skierowanie od lekarza specjalisty.
  fa60ce0f478bf275b56fa0882d356b4703d15121.jpg
  Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 9.07.2019 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej, polegająca na wyłączeniu z ruchu na rondzie Hulanka relacji skrętu w prawo z ulicy...
 • Policyjne działania "Prędkość"

  Dzisiaj w całym kraju Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mają one na celu wyegzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

 • STOP narkotykom i dopalaczom podczas XX Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bystrej

  W sobotę ulicami Bystrej i Wilkowic przejechał XX Rodzinny Rajd Rowerowy. Celem akcji było zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo używania narkotyków i dopalaczy. W akcji wzięli udział mundurowi z bielskiej komendy i wilkowickiego posterunku. Akcja jest elementem prowadzonej przez Policję kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają", której hasło brzmi: "szkoda Ciebie na takie patoklimaty". Przejazd rajdu zabezpieczali policjanci z bielskiej drogówki.

 • Święto Policji - pamiętamy o stróżach prawa, którzy zginęli na służbie

  "Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia..." Święto Policji to także moment, w którym wspominamy naszych kolegów, tych którzy wypełnili słowa policyjnego ślubowania do samego końca. Oddali własne życie służąc wiernie Narodowi. Delegacja Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach z Zastępcą Komendanta, podinsp. Sławomirem Walczakiem na czele złożyła kwiaty na grobach kom. Małczęcia i mł.asp. Świerkota, którzy zginęli na służbie.

 • Spotkania profilaktyczne w ramach kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają"

  Policjanci z bielskiego wydziału prewencji i dzielnicowi podległych komendzie komisariatów podczas wakacji spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Spotkania organizowane są w ramach kampanii takich jak "Kręci mnie bezpieczeństwo..." i "Narkotyki i dopalacze zabijają". Mundurowi uczą właściwych zachowań i postaw wobec otaczających młodych ludzi zagrożeń, przestrzegają przed eksperymentowaniem z alkoholem, narkotykami i dopalaczami. Pokazują jak pozytywnie spędzać wakacyjny czas.

 • Uwaga na oszustów. 90-latka straciła oszczędności!

  W Bielsku-Białej grasują oszuści. Od wczoraj kilkanaście osób odebrało telefon od rzekomego policjanta, który informował, że oszuści chcą opróżnić ich konto bankowe i należy przelać pieniądze na wskazany numer rachunku. To popularna metoda oszustwa. Niestety jedna osoba dała się oszukać i straciła znaczną sumę pieniędzy. Sprawę wyjaśniają śledczy z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

 • 2b793a431f00a49aa4d0e1039278b197d8f66513.jpg
  Bielscy policjanci wspólnie z mundurowymi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, uczcili obchody 100. rocznicy powstania Policji.
  dbc17794d01e6e611c0efa0ac5c287f132b8eef9.jpg
  Po rocznej przerwie powraca do Bielska-Białej „Operacja Południe”, która odbędzie się w najbliższy weekend 12-14.07. 2019r.
 • Uroczyste obchody Święta Policji

  Bielscy policjanci wspólnie z mundurowymi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, uczcili obchody 100. rocznicy powstania Policji. W uroczystym apelu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, zaprzyjaźnionych służb mundurowych i instytucji oraz duchowni i rodziny policjantów.

 • d968c52286c4746a0b9c3dfe08c737b766ff23ce.jpg
  Prezydent Miasta Bielska-Białej zaprasza na koncerty z cyklu „Lato z kulturą” organizowane przez BCK oraz Wydział Kultury i Sztuki. Imprezy będą się odbywały od 6 lipca do 18 sierpnia w Parku J. Słowackiego oraz na Rynku. Wstęp wolny.
  0765516f2f5dac00b5476d9257f79b0d557230ad.jpg
  odbędzie się w dniach 10-14.07.2019 r. - impreza uzyskała ponownie akceptację FIVA Międzynarodowej Federacji Pojazdów zabytkowych i została ujęta w Międzynarodowym Kalendarzu Rajdów.
  grafika
  Zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się w przygotowanie dokumentu, którego treść określi zakres i zasady współdziałania Miasta z sektorem pozarządowym w Bielsku-Białej w przyszłym roku.
  grafika
  dotyczący zmiany adresata wniosków w sprawie korzystania z dróg wewnętrznych na gruntach stanowiących własność Gminy Bielsko-Biała.