Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują sprawczynię oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Goleszowskiej 4, która miała miejsce w dniu 23 sierpnia 2023 roku. Publikujemy wizerunek kobiety zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 23 sierpnia 2023 roku w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca przekazując telefonicznie fałszywe okoliczności poszkodowanej pod legendą wypadku drogowego z udziałem osób dla niej najbliższych oraz konieczności przekazania pieniędzy kobiecie podającej się za adwokata doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie około 35 000 złotych.
Sprawczyni to kobieta w wieku około 40 lat. Publikujemy wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Zapewniamy anonimowość!
Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.