Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bielsko-Biała

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Zbigniewa Kasprzykowskiego – 56-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w dniu 19 czerwca 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, tel. 47 857 03 00.

Zaginiony Zbigniew Kasprzykowski w dniu 19 czerwca 2020 roku około godziny 13. Według ustaleń policjantów miał pójść na ryby. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego – wzrost około 180 cm, otyła sylwetka, brak włosów na czubku głowy, po bokach krótkie włosy w kolorze ciemny blond, wąs, oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrany był brązowy kapelusz, czarną kurtkę przeciwdeszczową, czarne spodnie typu bojówki, gumowe kalosze. Posiadał ze sobą torbę na kółkach w kolorze bordowym z ekwipunkiem wędkarskim.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 47 857 03 00 lub 47 857 12 55.