Od początku roku odbywają się spotkania profilaktyczne policjantów z dziećmi i młodzieżą. Prelekcje są elementem policyjnej akcji „Bezpieczne Ferie 2020". Mundurowi uczą najmłodszych zasad bezpiecznego zimowego wypoczynku.

Działania profilaktyczne poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi są w okresie ferii zimowych jednym z priorytetów służby dzielnicowych. W ramach ogólnopolskich akcji takich jak „Bezpieczne Ferie 2020” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" dzielnicowi, oraz policyjni profilaktycy z bielskiej komendy spotykają się najmłodszymi. Mundurowi uczą dzieci i młodzież zasad bezpiecznego wypoczynku, przypominają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i korzystaniu z elementów odblaskowych. Policjanci przestrzegają ich przed zimowymi zagrożeniami, takimi jak na przykład wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne czy niewłaściwymi zabawami na śniegu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.