Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej „jedynki” poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież z włamaniem w jednym ze sklepów Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sejfera, do której doszło w dniu 6 lipca 2019 roku w Bielsku-Białej, przy ulicy Leszczyńskiej przez nieustaloną osobę. Sprawca po włamaniu do gabloty zabezpieczającej skradł telefony komórkowe. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2, tel. 33 480 01 00, nr alarmowe 112, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość!


1000 Znaków do wykorzystania