Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach realizując Kalendarz Imprez Sportowych zatwierdzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach organizuje w dniu 05 kwietnia 2019 r. Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Sportach Siłowych. Serdecznie zapraszam policjantów do udziału w mistrzostwach.

Zawody odbędą się na terenie siłowni OPP w Katowicach przy ul. Koszarowej 17. Pisemne zgłoszenie do udziału w zawodach proszę przesłać do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach w terminie do 02 kwietnia 2019 r. Dodatkowe informacje w sprawie zawodów w Wydziale Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 8511761. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i serdecznie zapraszam policjantów do udziału w mistrzostwach. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.